Wallpaper Düzenleme İsteği

LUNA

Decapat
Daha fazla  
d1a253cb9eccc98d6c00e0cdcaccb68417485a42_full.jpg

Bunun D harfini yapabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özgün olunuz.
Neden başka yerlerden alıntı yapıyorsunuz?
Hoşuna gitmiştir ya da kendisi yapamıyordur. Herkes kendi wallpaperını yapmak zorunda olsa niye wallpaper siteleri açılsın? Adamlar zaten al kullan diyor sana. Bunu beğenmiş harfini değiştirmek istiyor. Ne var bunda?

Hoşuna gitmiştir ya da kendisi yapamıyordur. Herkes kendi wallpaperını yapmak zorunda olsa niye wallpaper siteleri açılsın? Adamlar zaten al kullan diyor sana. Bunu beğenmiş harfini değiştirmek istiyor. Ne var bunda?
Berk Rip Tepe 'nin Logosunu kullanmak emin ol hiçte hoş değil.

Özgün olunuz.
Neden başka yerlerden alıntı yapıyorsunuz?
Gereksiz duyar kasıyorsun. Bunu ticari amaçla kullanmak istese, zaten telif yer. Belli ki kişisel kullanım için istiyor. İster özgün olur, ister olmaz. O zaman başkasının şarkısını da dinleme. Özgün ol, kendin çal, söyle ve dinle.

Düzenleme: Derken, Twitch'te kimi izlediğini belli etti. Bu z kuşağı gerçekten garip.

Gereksiz duyar kasıyorsun. Bunu ticari amaçla kullanmak istese, zaten telif yer. Belli ki kişisel kullanım için istiyor. İster özgün olur, ister olmaz. O zaman başkasının şarkısını da dinleme. Özgün ol, kendin çal, söyle ve dinle.
Siz neden atlıyorsunuz anlamadım kişisel fikrimi belirttim ?
Düzenli düzenleme: Hayır izlemiyorum sadece kimin logosu olduğunu ayırt edebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı