Wallpaper Engine bilgisayarı yorar mı?

O sistemle bir etkisini hissedeceğini zannetmiyorum. Normal kullanıma göre tabii ki sistem ekstaradan ufak bir yüke daha giriyor ama zaten masaüstü ekranı bir uygulama veya oyun penceresinin arkasında kaldığında hareketli masaüstü fotoğrafı duruyor. Gayet optimum bir şekilde çalışıyor diyebiliriz bu programa zaten, kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar selam bilgisayarımda Wallpaper Engine var ve hareketli duvar kağıdı kullanıyorum. Ama sistemi zorlar mı? Ve önerebileceğiniz wallpaper var mı?
İşlemci: i3 10100F 3.60 GHz.
RAM: XPG 8x2 16 GB 3200 MHz CL16 RAM.
Ekran kartı: Sapphire Pulse RX 6500 XT 4 GB.
SSD/HDD: Kioxia exercia 500 GB NVMe m.2. SSD / WD Blue 2 TB HDD.

Sistemin iyi görünüyor bence yormaz ama illada yorar diyorsan ayarlardan her şeyi en dusuge alıp sesi varsa kisabilirsiniz.

Sistemin iyi görünüyor bence yormaz ama illada yorar diyorsan ayarlardan her şeyi en dusuge alıp sesi varsa kisabilirsiniz.
Hocam %17 kullanıyor ekran kartını.

flating in space by visualdon hocam bunu kullanıyorum da %10 larda felan kullanıyo iyimi?

Son düzenleme:
Hocam %17 kullanıyor ekran kartını.

Flating in space by visualdon hocam bunu kullanıyorum da %10'larda falan kullanıyor iyi mi?

Bana sorarsan gayet iyi hocam ama için rahat etmesi için oyuna girerken duraklatabilirsin ya da livelywallpaper diye bir programda var daha az ekran kartı kullanıyor diye biliyorum.

Bana sorarsan gayet iyi hocam ama için rahat etmesi için oyuna girerken duraklatabilirsin ya da livelywallpaper diye bir programda var daha az ekran kartı kullanıyor diye biliyorum.

Hocam oyunda duraklatıyor ve masaüstüde sadece %8 kullanıyor FPS farkı göremedim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı