Wallpaper Engine FPS düşürür mü?

Unlost bilgisayar hızlandırma videosunda arka plan hareketli olursa FPS'yi düşürür diyordu. Unlost'a güveniyorum ben. Siz benim yerimde olsanız kime inanırsınız? 1 aylık üyesiniz sonuçta değil mi?
Unlost abine bu kadar güvenme. Yok arka plan siyah olursa FPS artar falan. Şehir efsanesi bunlar. Zaten arka plan duruyor demiş arkadaşlar. Hareketli değil yani.

Ayarlar kısmında ki "Diğer uygulamalar ekranı kapladığında" ve "Diğer uygulamalar tam ekranken" ayarları açık olursa herhangi bir FPS kaybına neden olmaz. Kapalıysa FPS düşüşleri yaşanır.

Bir öyle deneyeyim o zaman hocam. Bu arada yaptığım bilgilendirme için özür dilerim herkesten.

Bence gereksiz. RTX2070s var. Wallapers engine aktifken gpu %12 kullanılıyor. Kapattıgımda 0'a düşüyor. Gerek yok Kullanmaya.
Zaten tam ekran bir uygulama açıldığında %2~5 civarına düşüyor, yani oyun açtığınızda %12 kullanımı görmeniz imkansız, çünkü duruyor.

O değil de ben hayatımda en çok beğeniyi bu konuda aldım. Konu sahibinin ellerinden öpeyim :D.
Size bunu atıyorum.
fdd.jpg

Zaten tam ekran bir uygulama açıldığında %2~5 civarına düşüyor, yani oyun açtığınızda %12 kullanımı görmeniz imkansız, çünkü duruyor.
Program aktif çalışırken gpu kullanımı%12. Kapattığımda 0'a düşüyor. Ben gereksiz oldugunu illa ki sisteme bir yük bindirdiğini söylüyorum. Uygulama açtığımı söylemedim. Sadece bu uygulama açıkken bile kullanım bu şekilde. İsteyen kullansın tabii.

Unlost bilgisayar hızlandırma videosunda arka plan hareketli olursa FPS'yi düşürür diyordu. Unlost'a güveniyorum ben. Siz benim yerimde olsanız kime inanırsınız? 1 aylık üyesiniz sonuçta değil mi?

Hocam tercih senin gerekirse oyun oynarken kapat zaten bu orjinali ise altta sabit durur siz Alt Tab yapmadığınız sürece.

Geri
Yukarı