Wallpaper Engine FPS düşürür mü?

Arkaplanda çalışıp işlemci ve RAM'leri kullanacağı için FPS'yi düşürür. Ama öyle aman aman 15-20 FPS fark etmez. Eğer bir oyunu yüksek ayarlarda çalıştırıyorsanız orta ayarlarda oynamanız gerekebilir ama. Eğer temel amacınız oyun ise duvar kağıdınızı SIM siyah ekran yapın. FPS'yi bir nebze de olsa artırır.

Bazı ayarlar yaparak işlemci ve RAM kullanımını azaltabilirsiniz.

Oyuna girince kendini durduruyor. Ve FPS düşürmüyor.

Unlost bilgisayar hızlandırma videosunda arka plan hareketli olursa FPS'yi düşürür diyordu. Unlost'a güveniyorum ben. Siz benim yerimde olsanız kime inanırsınız? 1 aylık üyesiniz sonuçta değil mi?
Unlost bilgisayar tanrısı olduğu için o daha iyi bilir tabi ki (!)

Ben Wallpaper Engine Kullandığımda FPS Düşmüştü Hemde En Düşük Ayarlardaydı Wallpaper Engine Bence Kullanma Ama Kullanırsan da 1 FPS Bile Olsa Düşüreceğine İnanıyorum
Unlost abine bu kadar güvenme. Yok arka plan siyah olursa FPS artar falan. Şehir efsanesi bunlar. Zaten arka plan duruyor demiş arkadaşlar. Hareketli değil yani.

Sende o arkadaşlara çok inanma PC açılırken bir resimi PC zor gösterir resimde bir sürü piksel vardır ama siyah ekran tek bir siyah pikselden ibaret.
Unlost bilgisayar tanrısı olduğu için o daha iyi bilir tabii ki (!)

PC açılırken bir resimi PC zor gösterir resimde bir sürü piksel vardır ama siyah ekran tek bir siyah pikselden ibaret.

@LARKREİS Şaka mı bu?

Kankam Wallpaper Engine'de Hareketli Görseller Var Ama Siyah Ekranda Hareket Yok Ve Resimdeki Gibi bir sürü Rengarenk Piksel Yok Sadece Siyah Pikseller Var Ben Denedim Kötü bilgisayarımda Resimi Kaldırdım Siyah Ekran Yaptım Daha İyi Oldu PC için Üstelik Technopat Sosyalde Daha Önce Biri Wallpaper Engine Kullandığında FPS sinin Düştüğünü Söylüyordu Onada Aynı Cevabı Verdim :) Hatam Varsa Aydınlat Beni Ve Alt + Tab Hızınıda Etkiler FPS yi Bilemem Ama PC Açılışında Daha Rahatlıyor PC :)

Hocam isterseniz karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Wallpaper Engine arkaplanda çalışarak FPS düşürür ama öyle çok fazla düşürmez. Yüksekte 45-50 FPS'de oynadığı oyun 33-34 FPS'ye düşecektir. Çünkü denedim.
Duvar kağıdını arkaplanda oynatacak şekilde ayarlayan enayilerin fps'i maalesef düşüyor.

Hocam isterseniz karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Wallpaper Engine arka planda çalışarak FPS düşürür ama öyle çok fazla düşürmez. Yüksekte 45-50 FPS'de oynadığı oyun 33-34 FPS'ye düşecektir. Çünkü denedim.

Denedim deyip Unlost'a güveniyorum diye kıvırmak...

Ban kapıları. Açılın!

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı