Çözüldü Wallpaper Engine kullanmak sistem performansını düşürür mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

techno2004

Picopat
Arkadaşlar, Wallpaper Engine kullanıyorum. Arka planda RGB ışıklı efsane bir duvarkağıdı var. Duvar kağıdı RGB aydınlatmalı yani renk değiştiriyor. Sizlere sorum performans düsürümü? Yani kullanmaya devam edeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Düşürür. Onu da arkada çalışan bir oyun gibi düşünebilirsiniz. Animasyonları renderlamak için ekran kartı ve işlemcinizi kullanıyor. MSI Afterburner üzerinden bakarsanız görürsünüz zaten. Ek olarak çok fazla bir düşüş olmaz.
Cevaplarınız için çok teşekkürler. Sizlere minnettarım. Sorunum çözülmüştür.
Masaüstüne bakmıyorken arka plan çalışmasın gibisinden ayarı vardı. Masaüstü kullanıyor olsam kullanırdım da dizüstünde güzel elektrik yer diye düşünüp kullanmıyorum.

Diz üstü kullanıyorum bahsettiğiniz olayı yaşamadım.

Düşürmüyor sevgili dostum. Eski bir sistemimde kullanıp herhangi bir zararını görmemiştim. Ha bazılar 4 5 gb lık videolar koyuyorlar onları bilemem. Bulduğun o wallpaper ı bizle de paylaşırsan sevinirim :)

Düşürmüyor sevgili dostum. Eski bir sistemimde kullanıp herhangi bir zararını görmemiştim. Ha bazılar 4 5 GB'lık videolar koyuyorlar onları bilemem. Bulduğun o wallpaper ı bizimle de paylaşırsan sevinirim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video dakini kullanıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı