Wallpaper Engine "likely crashed by another application" hatası

burakberkk

Hectopat
Bilgisayarı ilk açtığımda bu hatayı alıyorum genellikle ve arka plandaki görsel gidiyor siyah bir arka plan yapıyor. Anlık görüntüm gidip geliyor bu sırada sebebini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• wallpaper engine crash.png
    wallpaper engine crash.png
    23,8 KB · Görüntüleme: 141
Sanırım bir antivirüs uygulaması ya da herhangi bir uygulama engellemiş ama tam emin olamadım bilemiyorum.

Antivirüs programı kullanmıyorum sadece Windows Defender kullanıyorum. Hatada driver tarzı bir şey yazıyor. İnternette de araştırdığımda AMD ekran kartlarında oluyormuş bazen sanırım ama çözümünü bulamadım.

Sorunun kaynağı ekran kartı sürücüsü kaynaklı görünüyor. Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp WHQL ve güncel bir sürücü kurarak sorunu çözebilirsiniz. DDU rehberi aşağıda yer almaktadır.

Alttaki konumdaki mdmp dosyasını paylaşınız.
DDU ile ekran kartının sürücüsünü de kaldırıp WHQL sürüm kurmanızı tavsiye ederim.

Alttaki konumdaki mdmp dosyasını paylaşınız.
DDU ile ekran kartının sürücüsünü de kaldırıp WHQL sürüm kurmanızı tavsiye ederim.

Mdmp dosyasını nasıl paylaşacağım? Konuma gittiğimde çok fazla dosya çıkıyor tek bir mdmp dosyası bulamadım.

En güncelini paylaşın.
Dosyaları paylaşmak için bu rehberi kullanın.

En güncelini paylaşın.
Dosyaları paylaşmak için bu rehberi kullanın.

Bu hatayı alıyorum minidump dosyalarını arşive atarken.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-16_222255.png
    resim_2021-07-16_222255.png
    22 KB · Görüntüleme: 36
Yanlış dosyaları paylaşıyorsunuz. Steam'den Walpaper engine'nin konumuna gelip o dosyaları paylaşacaksınız.
Arşivlerken yine hata verirse arşivlemeden paylaşmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı