Walpapper önerisi

Uzay severim fakat whatsapp,instagram uzay temalı olduğu için sıktı artık.
Peki gözünü kanırtan bir şeye ne dersin?
cy4wjVx.jpg

Telefon aldım, yeni Realme 5I koyacak wallpaper bulamadım önerir misiniz?

Anime severim.
Korkunç şeyler sevmem.
Siyah tema severim.
Wallcraft adlı bir uygulama var. Çok güzel bir uygulama. Ben daha güzel resimler için 2,49TL verdim ama çok büyük bir bütçe değil zaten. Aldım ve aboneliği iptal ettim o yüzden her ay vermek zorunda kalmadım. Bu gereksiz konuları boşver. İşte eğer 2,49TL verip alırsan kilit ekranı ile başlangıç ekranına uygun resimler, hareketli resimler ve daha güzel resimleri kullanabiliyorsun. Eğer para vermem diyorsan yine güzel resimler bulunuyor.

Wallcraft adlı bir uygulama var. Çok güzel bir uygulama. Ben daha güzel resimler için 2,49TL verdim ama çok büyük bir bütçe değil zaten. Aldım ve aboneliği iptal ettim o yüzden her ay vermek zorunda kalmadım. Bu gereksiz konuları boşver. İşte eğer 2,49TL verip alırsan kilit ekranı ile başlangıç ekranına uygun resimler, hareketli resimler ve daha güzel resimleri kullanabiliyorsun. Eğer para vermem diyorsan yine güzel resimler bulunuyor.
Ramdan çok yemezmi?

Telefonunuzda amoled ekran teknolojisi varsa ''Amoled Wallpapers'' uygulamasını öneririm. Hem güzel duvar kağıtları bulunmakta hem de %10 daha az şarj tüketiyor duvar kağıtlarını koyduğunuzda.

Yeni konular

Geri
Yukarı