2000TL'ye Telefon Önerisi

Cern99

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Başlıktaki gibi bütçem bu. Telefonları araştıracak zamanım yok maalesef, ben de size sormayı düşündüm. Tavsiye edeceğiniz telefonun yeni çıkmış-çıkacak olmasını tercih ederim (MWC17'deki telefonlar olursa sevinirim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Mi5 Pro öneririm. Öncelikle biraz yavaş görünebilir, ancak son MIUI güncellemesini yüklediğiniz zaman telefon uçuyor. Fiyatına göre harika performans veriyor. (Bana göre)

P9 bakmanı öneririm. XZ`de olabilir. MWC 2017`de sanırım 2500TL üzerinde satılıyor. Ondan ötürü alamazsınız. P9 bana sorarsan bu bütçe için en iyisi gibi.

Önerileriniz için teşekkürler.Xiaomi mi 6 mantıklı geldi yeni öneriler olursa onlara da bakabilirim.

Daha tanıtılmamış bir telefon nasıl mantıklı geldi ?
Yani sızdırılmış bilgilerine göre mantıklı geldi tabii.Bilgiler değişirse fikrim de değişebilir.

Mİ6 modeli SD 835 işlemci de kullanmayacak bu arada.
Kesin bilgi yok ama umarım SD835 kullanır.

Mi 6`nın bir konsept videosu var mı ? Tasarım falan ?
Bilmiyorum ama resmi google'de doğruysa mevcut.

Şu an yaptığın büyük saçmalık. Sızıntılar üzerinden daha tanıtılmamış bir telefonu alacağım diyorsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı