WAN Miniport (IP) sürücüsü güncelleme

videodaki gibi yükledim ve yeniden başlattım şu an 10 dakikaya yakın oldu ve mavi ekran almadım. Hala aygıt yöneticisinde wan miniportta ünlem işareti var ama ekran kartı ve wifi alıcısının sürücülerini güncellemiş oldum. Biraz daha kullanıcam tamamen çözülmüş mü anlamak için.

Videodaki gibi yükledim ve yeniden başlattım şu an 10 dakikaya yakın oldu ve mavi ekran almadım. Hala aygıt yöneticisinde WAN miniportta ünlem işareti var ama ekran kartı ve Wi-Fi alıcısının sürücülerini güncellemiş oldum. Biraz daha kullanacağım tamamen çözülmüş mü anlamak için.

Sonucu yazarsın emin olduğun zaman.

Sanırım artık kesin olarak WAN miniport sürücüsü lazım donanım kimliğini atmıştım onunkini de bulabilir misin?

Onunla bir alakası yok. DDU ile sürücünü kaldır ve sen bir sürücü yüklemeden bilgisayarı normal şekilde aç. Bırak Windows yüklesin. Windows'un kurduğu sürücüyle normal şekilde kullan bilgisayarını.

Şu an yaptığın şey tamamen farklı bir şey. Windows Update kurduğun sürücü üstüne sürücü kurduğu için sıkıntı yaratıyordu. Şu an ipleri eline vereceğiz. Dediğimi yap ve sonucu yaz. Sürücünü kaldır ve bilgisayarı başlatıp normal şekilde kullan.

Şu an yaptığın şey tamamen farklı bir şey. Windows Update kurduğun sürücü üstüne sürücü kurduğu için sıkıntı yaratıyordu. Şu an ipleri eline vereceğiz. Dediğimi yap ve sonucu yaz. Sürücünü kaldır ve bilgisayarı başlatıp normal şekilde kullan.
Peki o zaman bir de bu ddu da eindows update kendi sürücü yüklemesin seçeneğini işaretlemiştik sıkıntı çıkarır mı çalışmazsa

Yeni konular

Geri
Yukarı