WAN Miniport (IP) sürücüsü güncelleme

Dosya Ekleri

• IMG_20240415_221152_412.jpg
    IMG_20240415_221152_412.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 3
Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir yazıyor win update kısmında. Daha sonra bugün minidump dosyalarını sıkıştırmadan önce izin devralma falan gerekti ya bütün bunlar normalde olmaması gereken şeyler değil mi. Bu pc evde kullanılıyor neden ofis bilgisayarı gibi değişik ayarları var ve bunu nasıl düzeltebilirim acaba

Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir yazıyor Win Update kısmında. Daha sonra bugün minidump dosyalarını sıkıştırmadan önce izin devralma falan gerekti ya bütün bunlar normalde olmaması gereken şeyler değil mi? Bu PC evde kullanılıyor neden ofis bilgisayarı gibi değişik ayarları var ve bunu nasıl düzeltebilirim acaba

Olması gereken şeyler bunlar. Sıkıntı yok.

Üzerine tıkla ve o sekme üzerinden sürücüyü güncelleştirmeyi dene. Sistem kuracak mı bakalım.
En iyi sürücüler yüklü dedi. Windows update de ara dedim bir şey aramadı

Normalde güncelleştirmeleri denetle tuşu olması gerekmiyor mu ben hiçbir şekilde dokunamıyorum yükle demekten başka

Normalde güncelleştirmeleri denetle tuşu olması gerekmiyor mu ben hiçbir şekilde dokunamıyorum yükle demekten başka
Böyle gözüküyor kendisi yüklemedi ki bizim az önce yüklediğimizin kaldırıldığını algılamamamış mı daha

Dosya Ekleri

• IMG_20240415_222414_068.jpg
    IMG_20240415_222414_068.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 3
En iyi sürücüler yüklü dedi. Windows Update de ara dedim bir şey aramadı

Sürücü olmadığı için güncellemesi de yok. Bu şekilde mavi ekran alıyor musun? 🙃 Zannımca hayır. Sistem ekran kartı sürücünü tanımlayınca maviye düşüyor. Son güncelleme sonrası olması da garip. Sistemi birkaç defa yeniden başlatıp sürücüyü kurmasını sağlamayı deneyebilirsin, elinle kurma sen.

Geri
Yukarı