War Thunder Alman jetleri nasıldır?

alman bombacısı hiç oynamadığım için bomba yükü nasıl bilmiyorum, ama düşman pistlerine ve stratejik bölgelere bomba yağdırıp kaça kaça çok güzel araştırma puanı toplanıyordu.
ME264 4x1000kg kullanabiliyor. Taretleri de 20mm ve 13mm'lerden oluşuyor genelde çok uçak killi alıyorum. Arkamda duran bir uçağa BF109 G6 ile ateş ediyorum gibi bir etki oluyor.
@370728 bu arada sana tavsiye BF109'lerde (G6 ve üzeri, K4) 30Mm'leri kullanma, namludan çıkış hızı biraz yavaş kalıyor. 20Mm'leri kullanmanı tavsiye ederim.

ME264 4x1000KG kullanabiliyor. Taretleri de 20mm ve 13Mm'lerden oluşuyor genelde çok uçak killi alıyorum. Arkamda duran bir uçağa BF109 G6 ile ateş ediyorum gibi bir etki oluyor.
@370728 bu arada sana tavsiye BF109'lerde (G6 ve üzeri, K4) 30Mm'leri kullanma, namludan çıkış hızı biraz yavaş kalıyor. 20Mm'leri kullanmanı tavsiye ederim.

Fw serisi kasıyorum. Şu anlık BF açmadım hiç.

Hocam bu oyunun neyine kanser oluyorsunuz ki? Ben sadece bombardıman oynarken biraz rage geçiyorum o kadar.
Pre olmadan gümüş aslan aşırı derecede zor kazanılıyor, tank oynarken de fena derecede sinir oluyorum, çok gereksiz yerlerden mermi sekiyor.

Uçakta falan da takım direk rushlayıp puan kasmaya değil de, taktiksel oynarsa gerçekten çok zevkli oluyor ama.

Pre olmadan gümüş aslan aşırı derecede zor kazanılıyor, tank oynarken de fena derecede sinir oluyorum, çok gereksiz yerlerden mermi sekiyor.

Uçakta falan da takım direk rushlayıp puan kasmaya değil de, taktiksel oynarsa gerçekten çok zevkli oluyor ama.

Hocam son bir sorum olacak. Uçaklarda tier 2-3'lerde en hızlı uçak nedir acaba? Biraz hız sevdasıyımda.

Gerçekçi modda oynuyorsan, tier 2-3 civarlarında oynayıp da en çok zevk aldığım uçaklar Amerikan p40 serisi, p47'nin tier 3 olan modelleri, Alman FW190A1 ve A4 oynaması çok zevkli ve güzel uçaklar. Tier 3'de en hızlı uçak hangisidir bilmem ama en hızlılarından birisi p47d28'dir illaki.

Gerçekçi modda oynuyorsan, tier 2-3 civarlarında oynayıp da en çok zevk aldığım uçaklar Amerikan p40 serisi, p47'nin tier 3 olan modelleri, Alman FW190A1 ve A4 oynaması çok zevkli ve güzel uçaklar. Tier 3'de en hızlı uçak hangisidir bilmem ama en hızlılarından birisi p47d28'dir illaki.
Hocam hız isterseniz Almanların FW190D serisini tavsiye ederim. FW serisini sevmem genelde BF'ciyimdir. Dönüş süresi ve climb rate olarak kötü oluyor FW'lerin A varyantları. Ama D varyantını çok seviyorum. Tavsiye ederim. D serisi Tier 4 ama söylemeden edemedim.
Edit: Konu sahibini etiketleyecektim yanlış etiketlemişim.
F82 en hızlı uçaklardan biridir. G55'ler de çok hızlı.
Hocam benim bildiğim F-82 Tier IV.

Geri
Yukarı