War Thunder nasıl oynanır?

Tsuchida

Centipat
Daha fazla  
War Thunder'a yeni başladım sadece uçak oynuyorum belki ileride tank sonra da gemiye geçerim. Uçak türleri ve özellikleri ve hangi ülkeler iyidir bana rehber yazabilecek biri var mı acaba? SSCB ile başladım iyi midir?

SSCB ile başladım iyi midir?
Doğru yoldasın evlat. Ama oynanmaz oyun. Çok oynadım ama oyun berbat niye mi ya ezici rakip geliyor ya da sen ezici rakip oluyorsun hiç kafa kafaya rakip gelmiyor.

Çok oynadım ama oyun berbat niye mi ya ezici rakip geliyor ya da sen ezici rakip oluyorsun hiç kafa kafaya rakip gelmiyor.
Bende aynı hisse kapılıyorum. Booster etkinleştirip Gaijin tarafından uptier olunması dışında, genel olarak iyi bir takıma sahip olup olmamaya kalıyor iş.

Daha doğrusu, hangi takımın daha iyi hafif tank oyuncuları varsa.

1710875964423.png

Bende aynı hisse kapılıyorum. Booster etkinleştirip gaijin tarafından uptier olunması dışında, genel olarak iyi bir takıma sahip olup olmamaya kalıyor iş.

Eki Görüntüle 2145244

Her Online oyun dediğiniz gibi.

Bende aynı hisse kapılıyorum. Booster etkinleştirip gaijin tarafından uptier olunması dışında, genel olarak iyi bir takıma sahip olup olmamaya kalıyor iş.

Eki Görüntüle 2145244

bu kadar saatiniz var yardımcı olursanız çok sevinirim.

bu kadar saatiniz var yardımcı olursanız çok sevinirim.
Çoğunlukla tank oynuyorum, Birleşik Krallık main şeklinde. Uçaklarda pek ilerlemedim.

Tank konusunda oynanış tarzınız nedir?

Çoğunlukla tank oynuyorum, birleşik krallık main şeklinde. Uçaklarda pek ilerlemedim.

Tank konusunda oynanış tarzınız nedir?

Daha hiç oynamadim ama daha önce World of Tanks oynamıştım eskiden açıkçası sen sevdigim şey zırhlı hayvan gibi ve tek atmak. Hiz önemli değil çok hatta hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı