War Thunder gerçekçi ve basit muharebelerden hızlı uçak kasılır mı?

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Oyuna 1 yıl kadar süre sonra tekrar başladım. Uçak kasma konusunda sıkıntılarım var. Rank 4 Yak serisi kasıyorum. Hızlı kasmak için gerçekçi ve basit muharebelere art arda giriyorum.

Bu yaptığım doğru bir hareket midir acaba? Smilasyon taktiği sıktığı için bu muharebelere giriyorum. Bunların yanında sizin de önerileriniz varsa alabilirim. İyi Sosyaller.

Merhaba arkadaşlar. Oyuna 1 yıl kadar süre sonra tekrar başladım. Uçak kasma konusunda sıkıntılarım var. Rank 4 Yak serisi kasıyorum. Hızlı kasmak için gerçekçi ve basit muharebelere art arda giriyorum.

Bu yaptığım doğru bir hareket midir acaba? Smilasyon taktiği sıktığı için bu muharebelere giriyorum. Bunların yanında sizin de önerileriniz varsa alabilirim. İyi Sosyaller.
Basitte kazandığınız araştırma puanı gerçekçiye yakın ise basit oynamanızı öneririm. Çünkü avcı uçaklarında havaalanından başlamak oldukça fazla zaman kaybettiriyor. Mesela ben basit muharebelerde 5 uçaktan aşağı kill almıyorum. Maç başına booster' sız 800-2000 arasında araştırma puanı kazanabiliyorum. Simülatör muharebeleri ise her iki oyun türünden de zor. Bu türde düşman uçağına vereceğiniz 1 kritik hasar bile, uçağın seviyesine göre basitleştirilmişte 3-4 kill e tekabul edebilir. Ama zorluğu da bir o kadar fazladır. Profesyonel bir şekilde savaşılmak isteniyorsa simülasyon muharebeleri düşünülebilir.

Geri
Yukarı