War Thunder oynanır mı?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar War Thunder diye oyun beğendim. Grafikleri çok iyi yani World of Tanks'dan daha iyi grafiklere sahip ve çok yüksek sistem istemiyor (World of Tanks hiç oynamadım videolardan biliyorum). Oyunu indirmek istiyorum ama 31 GB’lık bir oyun olduğu için beğenmezsem geri silme gibi bir şey yapmak istemiyorum. İndirip uzun süreli oynamak istiyorum. Size sorum oyun pay to Win mi? Hileler çok mu ya da hile var mı? Oyunu önerir misiniz? Ve oyun uzun süreli.
500-600 saat oynamalık mı yoksa tadımlık 40-50 saat oynayıp bırakmalık yani çabuk sıkan bir oyun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
WOT kadar olmasa da p2w var ama daha çok pay-to-grind tarzında. Eğer tanklar hakkında hiçbir bilgin yoksa oyun sana aşırı zor gelecektir, bu yüzden WOT güzel bir başlangıç olur tanklara gireceksen çünkü aşırı arcade.
Sana kalmış ilk başlarda sürekli ölüp pes de edebilirsin, pes etmeyip öle öle de öğrenebilirsin.

Wot kadar olmasa da P2W var ama daha çok pay-to-grind tarzında. Eğer tanklar hakkında hiçbir bilgin yoksa oyun sana aşırı zor gelecektir, bu yüzden wot güzel bir başlangıç olur tanklara gireceksen çünkü aşırı arcade.
Sana kalmış ilk başlarda sürekli ölüp pes de edebilirsin, pes etmeyip öle öle de öğrenebilirsin.

Hocam oyunu indirip açtımda 15 dk dır siyah ekranda. Bunun çözümü var mı ya da oyun hata mı verdi? Ne yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı