War Thunder Uçak Mermi Tipleri

Schokofaoz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. War Thunder'da yeniyim uçaklar hakkında bir sorum olacaktı. Uçak modifikasyonlarında bir sürü mermi tipleri var evrensel,hava hedefleri,yer hedefleri,gizli mermiler vs. ben şuan varsayılan mermi tipi kullanıyorum yardımcı olur musunuz?
Screenshot_2.png

Mürettebatlarım böyle sovyetler oynuyorum taktiklere,önerilere açığım.

Ben genelde izli mermi kullanıyorum.

Düşük kalibreli avcı uçaklarında mermi türünün aşırı fark yarattığını sanmıyorum.

Merhaba arkadaşlar. War Thunder'da yeniyim uçaklar hakkında bir sorum olacaktı. Uçak modifikasyonlarında bir sürü mermi tipleri var evrensel,hava hedefleri,yer hedefleri,gizli mermiler vs. ben şuan varsayılan mermi tipi kullanıyorum yardımcı olur musunuz?Eki Görüntüle 2114624
Mürettebatlarım böyle sovyetler oynuyorum taktiklere,önerilere açığım.
Hepsinin farklı amaçları vardır.Örnek verecek olursak izli mermi atışın nereye gittiğini gösterir bu sayede atışınızın hedefi vurup vurmadığını anlayabilirsiniz.
Gizli mermi arkasında iz bırakmaz sizin yerinizi belli etmez.
Hava hedefleri daha çok yangın ve patlayıcı mühimmat içerir uçaklarda zırh bulunmadığından kolayca düşürebilmek için.

Hepsinin farklı amaçları vardır.Örnek verecek olursak izli mermi atışın nereye gittiğini gösterir bu sayede atışınızın hedefi vurup vurmadığını anlayabilirsiniz.
Gizli mermi arkasında iz bırakmaz sizin yerinizi belli etmez.
Hava hedefleri daha çok yangın ve patlayıcı mühimmat içerir uçaklarda zırh bulunmadığından kolayca düşürebilmek için.
Peki evrensel ne işe yarıyor ve hangisini takmalıyım?
Yani Varsayılan olmasın mermi tipim mantıken değil mi?

Geri
Yukarı