War Thunder'da nasıl gelişilir?

TurboxFanClub

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar iyi günler. War Thunder'a az önce başladım ve ne yapacağımı bilmiyorum.
Şuan da hesap bu şekilde ;
Ekran Görüntüsü (5059).png

Oyun sıkıcı değil, arkadan şarkı açıp oynamalık havada. Ama nasıl gelişebileceğim, şuan ne yapabileceğim hakkında en ufak fikrim yok. Hangi ülkeyi kasmalıyım? Rehber niteliğinde yardımcı olabilir misiniz rica etsem.

Hocam uçak kasacak isen tavsiyem Amerika ağacı, çünkü F16'lar hoşuma gidiyor. Bu oyunda nasıl gelişirim diyecek olursan ayıptır söylemesi ama hayatsız gibi oynaman lazım. İlerleme olayı çok yavaş bu oyunda.

Arkadaşlar merhaba iyi günler. War Thunder'a az önce başladım ve ne yapacağımı bilmiyorum.
Şu an da hesap bu şekilde; Eki Görüntüle 2203840
Oyun sıkıcı değil, arkadan şarkı açıp oynamalık havada. Ama nasıl gelişebileceğim, şu an ne yapabileceğim hakkında en ufak fikrim yok. Hangi ülkeyi kasmalıyım? Rehber niteliğinde yardımcı olabilir misiniz rica etsem.

Hocam en kısa cevapla oyuna illa para yatırman lazım çünkü öbür türlü en az 4000 saatini vermelisin bu oyuna 4000 saat vereceğine 1000 TL'ye tank oynuyorsan tank oynamıyorsan uçak alabilirsin ama ilk yüksek rütbe uçak veya tank almanı önermem zorlanırsın şöyle rütbe 5-6 arasında bir araç seç.

Hocam en kısa cevapla oyuna illa para yatırman lazım çünkü öbür türlü en az 4000 saatini vermelisin bu oyuna 4000 saat vereceğine 1000 TL'ye tank oynuyorsan tank oynamıyorsan uçak alabilirsin ama ilk yüksek rütbe uçak veya tank almanı önermem zorlanırsın şöyle rütbe 5-6 arasında bir araç seç.
Amerika'da 1100 TL'ye F20 Tigershark alma planım var. Dediğiniz gibi gelişmek gerçekten çok zor.

Amerika'da 1100 TL'ye F20 tigershark alma planım var. Dediğiniz gibi gelişmek gerçekten çok zor.

F20 alacağınıza biraz daha düşürüp ya harrier ya da F5 alabilirsiniz ama F5 daha mantıklı. Başka uçakta alabilirsiniz sadece karşınızdaki adamlara dikkat etmeniz lazım ve tuş kombinasyonlarınızı kendinize göre ayarlamalısınız.

Geri
Yukarı