War Thunder'daki 40.000'den fazla hileci yasaklandı

AXCHNEER

Kilopat
Makaleler
2
Bugün öğleden sonra başlayan ban dalgasında 40.000'den fazla hilecinin banladığı ve bazılarının forumda destek istediği görüldü. Anonim bir oyuncunun 20'den fazla hile grubuna sızıp, güvenlerini kazanıp hilelerin kaynak kodlarını ele geçirmesi ve dün gece geliştiricilere göndermesi ile oyun hilelerden büyük ölçüde temizlendi. Ban dalgasından sonra oyunun 190.000 bin kişilik çevrimiçi sayısına ulaşarak rekor kırdığı da görüldü.

Hileci değilim hile de savunmuyorum yıllardır oynarım bu oyunu ama çok pay to Win olmaya başladı. Hile temizliğinden önce bu duruma bir el atılması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hilecilerle pek karşılaşmıyordum (Low-mid tier oynadığım için) fakat iyi olmuş.

Bugün öğleden sonra başlayan ban dalgasında 40.000'den fazla hilecinin banladığı ve bazılarının forumda destek istediği görüldü. Anonim bir oyuncunun 20'den fazla hile grubuna sızıp, güvenlerini kazanıp hilelerin kaynak kodlarını ele geçirmesi ve dün gece geliştiricilere göndermesi ile oyun hilelerden büyük ölçüde temizlendi. Ban dalgasından sonra oyunun 190.000 bin kişilik çevrimiçi sayısına ulaşarak rekor kırdığı da görüldü.
İyi iş. Valve, şu şirketten biraz örnek alsın.

@AXCHNEER Modern ve Soğuk Savaş tanklarını genel olarak sevmiyorum. Fakat oyuna yeni başlamış oyuncularla da girmek istemiyorum.

Gaijin buna çözüm bulmalı. *Boost aktive etmek genelde işe yarar :D

Geri
Yukarı