Warband bir kaleyi başka bir kale ile takas etmek

RainbowwOnSky

Hectopat
Makaleler
3
Ben kendi krallığımla Vaegir'lerin topraklarına yerleştim. Ancak bir de Svadya'nın göbeğinde bir kalem var. Hiç işlevi yok bomboş duruyor. Ben bu kaleyi herhangi bir şekilde krallığımdan çıkartabiliyor muyum? Zarar umrumda değil. Yeter ki o kale benim olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bannerlordda,ticaretiniz yüksek ise değiştirilebiliyordu.

Ben kendi krallığımla Vaegir'lerin topraklarına yerleştim. Ancak bir de Svadya'nın göbeğinde bir kalem var. Hiç işlevi yok bomboş duruyor. Ben bu kaleyi herhangi bir şekilde krallığımdan çıkartabiliyor muyum? Zarar umurumda değil. Yeter ki o kale benim olmasın.

Çıkmıyor diye biliyorum içinde ki askerleri alın svadyaya savaş açın gider zaten kale.

Ben kendi krallığımla Vaegir'lerin topraklarına yerleştim. Ancak bir de Svadya'nın göbeğinde bir kalem var. Hiç işlevi yok bomboş duruyor. Ben bu kaleyi herhangi bir şekilde krallığımdan çıkartabiliyor muyum? Zarar umurumda değil. Yeter ki o kale benim olmasın.

Kimseye savaş açma bir kale için. İçindeki askerleri çıkart kalede kimse olmasın hangi krallıkla savaştaysan orasını alırlar. Fakat barış içindeysen öylece durur. Svadyanın göbeğinde duruyorsa svadya size ileride savaş açabilir tabii sizden güçlüyse kalede kimse olmasın alırlar onu merak etme.

Geri
Yukarı