Warband Bitmiyor

hawwa

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Warband'da tüm şehirleri ve kaleleri aldım tüm yerleşim yerleri bende. Rodoklar ile savaştayız adamlarda hiç derebeyi kalmadı ama buna rağmen “Rodoklar elendi” yazısı gelmiyor. Oyun içi 1 ay geçti hâlâ Warband'ı bitiremedim. (Diğer krallıklar elendi.)

Nasıl çözüleceğini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim oyun hiçbir zaman bitmiyor zaten, son krallık bitemez çünkü bir süreden sonra derebeyleri ihanet ediyor sonra da karşınızda yeni bir krallık oluyor.

Halen yerli veya grup halinde gezen Rodoklar vardır.
Vallahi hocam bakıyorum hiç var mı diye yok. Krallık kısmından derebeylerine bakıyorum hiç kimse kalmamış onlarda. Kral Graveth’i arıyorum onu da bulamıyorum.

Benim bildiğim oyun hiçbir zaman bitmiyor zaten, son krallık bitemez çünkü bir süreden sonra derebeyleri ihanet ediyor sonra da karşınızda yeni bir krallık oluyor.
Tüm krallıklar yenildikten sonra “… Kalradya’nın tek sahibi oldu.” Diye mesaj geliyor hocam.

Eninde sonunda bir süre sonra bitecektir, başka çözümü yok.
Bekliyoruz bakalım.

Oyun galiba bende buga girdi. Marnid ve Nizar’ı derebeyi yapmıştım geçen gelip grubuma katılmak istediler. İzin verdim. Şu anda benim grubumda savaşıyorlar ama kendi sancakları var 🙂🙂

Geri
Yukarı