Warband Diplomacy 4LitDum, hanizedar nasıl çağırılır?

Burak0472

Centipat
Daha fazla  
Oyunun başında nord derebeyi oldum köy sahibi oldum ve hanizedar atamamı istediğinde seçkin bir yurttaş atadım. Sonra o köy yağmalandı ve köyden vazgeçtim. Ondan hemen sonra kale fethederek kale sahibi oldum. Muhafız komutanını bölgeden seçkin birine yaptırttım. Muhafız komutanına gidip bana 50 acemi bul ve kaleye koy demek istediğimde ilk önce bir hanizedar tayin etmeniz gerek dedi. Kalenin içine baktım yoktu ve muhafız komutanın yanında da yoktu. Köye de gittim orada da yoktu. Tayin etmek için bir ayar var mı oyunda?

Dostum hanizedar nedir tam olarak? Oyunu çok uzun yıllar oynadım ilk defa duyuyorum. Yanlış yazmış olabilir misin acaba? Eğer neyi kast ettiğini anlarsam yardımcı olabilirim.

Dostum hanizedar nedir tam olarak? Oyunu çok uzun yıllar oynadım ilk defa duyuyorum. Yanlış yazmış olabilir misin acaba? Eğer neyi kast ettiğini anlarsam yardımcı olabilirim.
Diplomacy 4 litdum modunda olan bir hizmetçimiz. Kalelerde ve şehirlerde bulunuyor, hazinemize onun sayesinde para ekliyoruz. Bu sayede askeri o kalede eğitip, asker toplayıcı gönderterek asker toplatabiliyoruz. Mükemmel mod ya.

Diplomacy 4 litdum modunda olan bir hizmetçimiz. Kalelerde ve şehirlerde bulunuyor, hazinemize onun sayesinde para ekliyoruz. Bu sayede askeri o kalede eğitip, asker toplayıcı gönderterek asker toplatabiliyoruz. Mükemmel mod ya.
Anlattığına göre güzele benziyor. İlk defa duydum bakacağım bir ara.

Dostum çağırabildiysen bana da anlatır mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı