Warband Diplomacy 4. Litdum modu nasıl?

300974

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bu modun güncel hali (v1.6) oyunu ne kadar değiştiriyor?
Native özelliklerinin değişmesini pek istemiyorum ama değişimden çok ek özellik varsa modu deneyebilirim.
Native olan oyunumda 32. günümdeyim. Save dosyamı bu Mod'a atarsam sorun olur mu?
Mod'un yeni versiyonu eğer gelirse ve indirip kurarsam önceki sürümden kalma save dosyam hala kullanılır mı?

Native özelliklerinin değişmesini pek istemiyorum ama değişimden çok ek özellik varsa modu deneyebilirim.
Tam olarak öyle bir mod.
Native olan oyunumda 32. günümdeyim. Save dosyamı bu Mod'a atarsam sorun olur mu?
Çalışmaz.
Mod'un yeni versiyonu eğer gelirse ve indirip kurarsam önceki sürümden kalma save dosyam hala kullanılır mı?
Çalışmaz muhtemelen ama fazla güncelleme gelmez. Reloaded şeklinde yıllar sonra güncelleme aldı zaten. (Reloaded olanı başkası yaptığı için belki de gelebilir...) Ama düz sürüme gelmeyecektir.

Diplomacy 4. litdum modu oyunu native senaryosunu değiştirmez ama bazı eksiklikleri giderir. Grafik ve sessel yenilemeler var. Turnuva meydanları daha güzel hale getiriliyor. Bunun haricinde bazı diplomatik özellikler ekliyor oyuna. Yani tam aradığınız mod paketidir.

Native'deki save dosyasınız modu yükleyince çalışır mı bilmiyorum ama yüksek ihtimalle calismaz.

Bu mod paketi çıkalı baya oldu diye biliyorum Warband da eski bir oyun zaten bu saatten sonra hızlı güncellemeler getirmezler, kafanıza takmayın.

Bu moddaki harita görsellerine ve silah seslerine pek alışamadım. Bunları değiştirmenin bir yolu var mı acaba?
Hocam görsellik ve silah sesi olarak değiştiriliyor mu bilmiyorum ama bazı şeyleri açıp kapama vardı. Turnuva mekanları falan ayarlanabiliyor olsa gerek. Bu mod ile seri yapıp videosunu çekmiş kişilerin videosuna bakın isterseniz.

Geri
Yukarı