Warband diplomacy derebeyi gelmiyor

DETTLAF.F

Centipat
Daha fazla  
Warband'ı diplomacy moduyla oynuyorum. (nam: 781) (onur: 36) (idare hakkı: 60) (ihtilaf: 0) ama ne yapsamda derebeyleri gelmiyor, para deseniz cebimde 20000, hazinede 60000 var. Asker olarak da 100 askerden aşağı gezmiyorum çoğu kişi ile de ilişkim iyi bir keresinde bir derebeyine elçi ile bir şehri teklif ettim gene gelmedi. Kendim konuştum (ikna seviyem 6) gene hayır dedi neyi yanlış yapıyorum? Bir de diplomacy ayarlarından 'lordların taraf değişmesini 'nadiren' yaptım onunla bir ilgisi olabilir mi?
(Alakasız ama onurda nasıl kasıldığını söylerseniz memnun olurum 😊)

Son düzenleyen: Moderatör:
Lordlar ile ilişkinin iyi olması gerekiyor. Ayriyeten çağırdığın lordun da kendi kralını sevmemesi gerekiyor.

Bir de diplomacy ayarlarından 'lordların taraf değişmesini 'nadiren' yaptım onunla bir ilgisi olabilir mi?
Bunla alakası yok senin lord çekmenin. O ayar bir lordun mesela Rodok'tan Nordlara geçmesine yarıyor kendi kendine.

Warband'ı diplomacy moduyla oynuyorum. (nam: 781) (onur: 36) (idare hakkı: 60) (ihtilaf: 0) ama ne yapsamda derebeyleri gelmiyor, para deseniz cebimde 20000, hazinede 60000 var. Asker olarak da 100 askerden aşağı gezmiyorum çoğu kişi ile de ilişkim iyi bir keresinde bir derebeyine elçi ile bir şehri teklif ettim gene gelmedi. Kendim konuştum (ikna seviyem 6) gene hayır dedi neyi yanlış yapıyorum? Bir de diplomacy ayarlarından 'lordların taraf değişmesini 'nadiren' yaptım onunla bir ilgisi olabilir mi?
(Alakasız ama onurda nasıl kasıldığını söylerseniz memnun olurum 😊)

Lordlarin ayak işlerini yapman lazım iliskin iyi olmasi lazım mesela bir lordun kızını alırsaniz o lordu direk kendi tarafınıza çekebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı