Çözüldü Warband fidye paraları gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Robasih

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Warband'ı Diplomacy modu ile oynuyorum. Savaşlarda ele geçirdiğim lordları esir olarak tutuyorum fidye parası versinler diye. Fidye teklifi geldiği vakit öneriyi kabul et diyorum ve altta "... Dinar Hazineye Aktarıldı." yazıyor ama param artmıyor. Bunun nedeni nedir?

Çözüm
Sahip olduğun şehir veya kale varsa oraya git, içeriye gir ve muhasebecin ile görüş. Hazineden para almak istiyorum dediğinde bugüne yatan tüm dinarları ve kira gelirlerini de göreceksin.

Oradaki dinarları görünce şöyle bir his oluşuyor, montunun cebinde para bulmuşsun hissi :D
Kazanacağın sonraki zaferi de bana armağan edersen sevinirim, kılıcın keskin olsun. 😁
Sahip olduğun şehir veya kale varsa oraya git, içeriye gir ve muhasebecin ile görüş. Hazineden para almak istiyorum dediğinde bugüne yatan tüm dinarları ve kira gelirlerini de göreceksin.

Oradaki dinarları görünce şöyle bir his oluşuyor, montunun cebinde para bulmuşsun hissi :D
Kazanacağın sonraki zaferi de bana armağan edersen sevinirim, kılıcın keskin olsun. 😁

Son düzenleme:
Çözüm

Gerçekten de öyleymiş, çok sağ olun. Rodoklara karşı alacağım ilk kalemi sizin adınıza alacağım. 🙂

Geri
Yukarı