Çözüldü Warband Persistent Kingdoms mod kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shrsk

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia Geforce GT 720M - İntel Core i5
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Moddb'den indirdim olmadı. Yani dosya olarak inmedi masaüstüne atınca direkt silindi yazdı. Nexusmods'dan indirdim aynı sıkıntı oldu. Steam Work Shop'dan abone oldum moda Launcher'de gözüktü seçtim oynaya bastım error verdi. "Unable to find module info file" diye. Çıldırmak üzereyim şu an ne yapmam lazım?

@Ekmek Reis bakar mısınız hocam?

Son düzenleme:
Çözüm
Bilgim dışında hocam. Steam'den Warband'i kaldırın modları da kaldırıp tekrar deneyin.

Kendi Warband'ıma modu kurmayı deneyebilirim müsait olursam.
Çok sağolun hocam Warband'ı kaldırıp tekrar deniyorum o halde.

Bilgim dışında hocam. Steam'den Warband'i kaldırın modları da kaldırıp tekrar deneyin.

Hocam sorun çözüldü. Steamde oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulaya bastım ve moda giriş yapabildim. Sağolun.
Arkadaşlar Moddb'den indirdim olmadı. Yani dosya olarak inmedi masaüstüne atınca direkt silindi yazdı. Nexus Mods'dan indirdim aynı sıkıntı oldu. Steam Work Shop'dan abone oldum moda Launcher'de gözüktü seçtim oynaya bastım error verdi. "Unable to find module info file" diye. Çıldırmak üzereyim şu an ne yapmam lazım?

@Ekmek Reis bakar mısınız hocam?

Çok sağolun hocam Warband'ı kaldırıp tekrar deniyorum o halde.

Hocam sorun çözüldü. Steamde oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulaya bastım ve moda giriş yapabildim. Sağolun.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı