Warband mod gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows XP

fatihterim

Picopat
Sadece native gözüküyor modules dosyasına atmama rağmen Osmanlı modunu. Nedendir acaba? Son sürüm oyun. Bannerlord satın almadan bir bakayım dedim.

Astroscott

Kilopat
Makaleler
18
KS
fatihterim

fatihterim

Picopat
Bir şey değil hocam iyi oyunlar. Not: Bir yeri tam anlayamadım galiba demo kurmuşsunuz orjinalinde de aynısı olur Steam de sadece Steamapps girmeniz gerek
Hocam Steam'de de var aslında denedim ama olmamıştı. Fark etim de ben klasöre ayıkla yapıp atıyormuşum direk rar içindeki kısım yerine. Sitedeki de ücretsiz hocam, eskiden CD KEY istiyordu ama artık sormuyor. Online girmiyor sadece. Eskiden oyun CD KEY olarak da satıldığı için normal sitede bulunması. Ben de zaten D&R'dan almıştım 6 yıl önce ilk 20 liraydı :)

TURKER10

Picopat
Hocam Steam'de de var aslında denedim ama olmamıştı. Fark etim de ben klasöre ayıkla yapıp atıyormuşum direk RAR içindeki kısım yerine. Sitedeki de ücretsiz hocam, eskiden CD Key istiyordu ama artık sormuyor. Online girmiyor sadece. Eskiden oyun CD Key olarak da satıldığı için normal sitede bulunması. Ben de zaten d&r'dan almıştım 6 yıl önce ilk 20 liraydı :)

Hocam dediğim gibi Online oynamakta isterseniz Steam için aynısı geçerli. Not: Çözüm için teşekkürler.

Yukarı