Warband'da neler yapılabilir?

celal9383

Picopat
Daha fazla  
Oyunda 80 kişilik çoğunluğu süvari güçlü bir ordum var, yoldaş var, bir tane de bir kale ile köy benim. Svadya'nın derebeyiyim, nasıl rütbe alabilirim? Grup morali düşüyor. 90 kişi alabiliyorum gruba fakat 80 var, yine de ayrılanlar oluyor :/ Önerileriniz nedir? Cevap verirseniz sevinirim saygılar...

Sürekli savaşınca sürekli nam kazanınca moral yüksek olur ayrılan olmaz. Onlar asker ve savaşmak istiyor. Köy şehir sahibi falan olman pek bi işe yaramıyor onlar için.

Svadya ile biraz daha kale alıp isyan edin. Sonra kalelere adam koyup ordu toplayıp kale almaya bakın. Bir süre sonra sıkabilir oyun.

Farklı krallıklardan asker varsa moralleri daha düşük olabilir. Farklı yemek çeşitleri alın, maaşları geciktirmeyin. Savaş yapın, haydutlara dalın en kötü. Kalelere adam yerleştirebilirsiniz. Asker sayınızı birazcık düşürmeniz fayda sağlar.

Rodoklarla savaştayız ordumda rodok ile dost iken topladığım askerlerim var onlar ayrılıyor.
Şehir kuşatmak mı kale mi? Sizce ve isyan edip bağımsızlık düşünmüyorum ileri rütbelerde yapacağım isyan işini.
Svadya ile biraz daha kale alıp isyan edin. Sonra kalelere adam koyup ordu toplayıp kale almaya bakın. Bir süre sonra sıkabilir oyun.
Dediğim gibi dostum

Evet savaştaysan çok düşer zaten raporlar kısmında grup morali hakkında bilgi verir oraya bakabilirsin. Kale alması daha kolay ama 80 kişi ile şehir almak riskli olabilir. 100-110 kişi olursa bence sorunsuz alınır şehirlerde. Lord iken sana şehri vermeme ihtimalleri çok yüksek o yüzden kaleye saldırman daha mantıklı olabilir.

Evet savaştaysan çok düşer zaten raporlar kısmında grup morali hakkında bilgi verir oraya bakabilirsin. Kale alması daha kolay ama 80 kişi ile şehir almak riskli olabilir. 100-110 kişi olursa bence sorunsuz alınır şehirlerde. Lord iken sana şehri vermeme ihtimalleri çok yüksek o yüzden kaleye saldırman daha mantıklı olabilir.

Öyle oldu şu an isyan düşünüyorum şehir aldım vermediler bana tavsiyeniz neler?

Namınızı arttırın, para biriktirin, Liderlik özelliği, Taktik ve Cerrahlık önemli. Olmadı yoldaşlardan birinin bu özelliğini arttırabilirsin ya da yoldaş bulabilirsin.(Jeremus iyi bir doktordur, askerlerin ölme ihtimalini düşürüp yaralanma ihtimalini arttırır-Aritmenner iyi bir mühendistir kuşatma süresini kısaltır vb.) Turnuvalara kesin katıl. Şehirlerdeki arenalara sorabilirsin nerede turnuva olduğunu, ona göre gidersin. Kazanırsan iyi para ve nam gelir. İsyan etmek yerine belki hak iddia eden bir varise yardımcı olabilirsin. İnternette daha iyi rehber bulabilirsin ama bu dediklerimde kesinlikle yarar.

Namınızı arttırın, para biriktirin, liderlik özelliği, taktik ve cerrahlık önemli. Olmadı yoldaşlardan birinin bu özelliğini arttırabilirsin ya da yoldaş bulabilirsin.(jeremus iyi bir doktordur, askerlerin ölme ihtimalini düşürüp yaralanma ihtimalini arttırır-aritmenner iyi bir mühendistir kuşatma süresini kısaltır vb.) Turnuvalara kesin katıl. Şehirlerdeki arenalara sorabilirsin nerede turnuva olduğunu, ona göre gidersin. Kazanırsan iyi para ve nam gelir. İsyan etmek yerine belki hak iddia eden bir varise yardımcı olabilirsin. İnternette daha iyi rehber bulabilirsin ama bu dediklerimde kesinlikle yarar.

Varise yardım ediyorum şu an kraliçe olması için çabalıyorum arayı iyi tutup bende kral olabilir miyim tavsiyeleriniz neler? Dediğiniz yoldaşlar var mühendisi yeni aldım balista falan nasıl yapacağım? Lütfen yardım edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı