Warband'da neler yapılabilir?

Ordu savaşmayı sever, bol bol savaşın ama kazanacağınız savaşlara girin, savaşı terk etmeyin, ordunuza çeşitli ve bol yemekler verin, ordunuza handa şarap verin, arada bir kamp kurun ve çok uzun süreli seyahatleri nadiren yapın.

Bu gibi şeyler ile ordu morali yüksek olur, gerisi de size kalmış bu oyunda :) İstediğinizi yapabilirsiniz.

Varise yardımcı olduysanız kral olamazsınız, büyük ihtimalle mareşal olursunuz isyan başarılı olursa.

Anladım kendi tarafıma nasıl lord çekeceğim?
En güçsüz ülkeler svadya ve rodok şu anda rodok bitmek üzere svzdyadan ux diye başlayan şehri dahi aldım taht varisine yardım ettim ona da isyan çıkaracağım ileride istediğimi vermezse bir de lord çeksem efsane olur.

Konuştuğunuz lordla ilişkinizin iyi olması lazım ve kral hakkında soru sorulduğunda ömrü uzun olsun demesse kendisine katılması hakkında soru sorun. Verdiği cevapta talep ettiği şeyleri söyler büyük ihtimal (toprak, adalet, barış, meşru hükümdar) gibi ona göre aşağıdaki cevaplardan birini seçin. İkna özelliğini geliştirin. Bir krallık ortadan kalkarsa tüm lordlar dağılır zaten aranızın iyi olduğu birinin de size gelme ihtimali olur kendi krallığınıza ya da taht varisinin krallığına.
Steam Community :: Guide :: Mount & Blade: Warband Lord Çekme Rehberi

Konuştuğunuz lordla ilişkinizin iyi olması lazım ve kral hakkında soru sorulduğunda ömrü uzun olsun demesse kendisine katılması hakkında soru sorun. Verdiği cevapta talep ettiği şeyleri söyler büyük ihtimal (toprak, adalet, barış, meşru hükümdar) gibi ona göre aşağıdaki cevaplardan birini seçin. İkna özelliğini geliştirin. Bir krallık ortadan kalkarsa tüm lordlar dağılır zaten aranızın iyi olduğu birinin de size gelme ihtimali olur kendi krallığınıza ya da taht varisinin krallığına.

Rodokları bitirip lordları çeksem mantıklı mı? Suno leydisinden de hayır yok kral olamaycağız yemini nasıl bozacağım ben?

Teşekkürler cevabınız için.

Geri
Yukarı