Çözüldü Warband'de lordların taraf değiştirmesi nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Native'de de işe yarayabilir.
Native modunda böyle bir özellik yok hocam. Diplomacy 4. Litdum modunda bu özellik var. Hocam ayrıca şunları söyleyeyim. Eğer lordların size ihanet etmesini istemiyorsanız onlarla aranızı iyi tutun. İlişkiniz -40'lara falan asla inmesin. Eğer inerse size ihanet etmeleri büyük olasılıklı. Lordlara toprak veya mareşallik vererek ilişkinizi arttırabilirsiniz.

Dere beye toprak vermeyi dene, ziyafetler düzenle ve onlarla ilişkin iyi olsun, düşmanlarla aralarının iyi olmasına izin verme. Bunları yaptığın halde de ihanet ederler ise sende onların dere beyi ile iyi ilişki kur ve onların dereini al.
Hocam ben bir krallığa katıldım mesela nordlar ile savaştayız adamlar sarranidlerden rodoklardan falan geliyorlar. Kalradya vs ben gibi oluyor, zorlanıyorum.

Çözüm
Hocam ben bir krallığa katıldım mesela nordlar ile savaştayız adamlar sarranidlerden rodoklardan falan geliyorlar. Kalradya vs ben gibi oluyor, zorlanıyorum.

O normaldir hocam. En son Warband oynadığımda Sarranidliler ve Kergitler ölümüne düşmandı, baktım adamlar yarı Kergit yarı Sarranid geldi.

O normaldir hocam. En son Warband oynadığımda Sarranidliler ve Kergitler ölümüne düşmandı, baktım adamlar yarı Kergit yarı Sarranid geldi.
Kergitler ve Sarranidler her ne kadar düşman olsa da birbirlerini çok severler. 🥰

Hocam adamsın ya. Sayende artık kalradya ile vs atmayacağım.
Hem sana hem çözümü bulan arkadaşa teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı