Warface çevre sesleri nasıl azaltılır?

EmreCanx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar belki oynayanız vardır belki de daha önce bu oyunu duymuşsunuzdur oyunu 8 senedir oynuyorum ve ciddi anlamda çevre sesleri cidden çok fazla bunun için bir bir ayar var mıdır acaba ya da başka oyunlarda sadece çevre sesleri ile ilgili bir ekolayzer ayar mevcut mudur?

Anakartınız destekliyorsa Nahimic kullanarak belirli seslerin ön plana çıkmasını sağlamanız mümkün. Oyun içerisinde çevre sesleri için ayar yoksa tamamen kapatamazsınız maalesef.

Nahimic desteği yok maalesef ama en azından ekolayzer ile belirli bir noktaya kadar indirme şansımız yok mu?
Ekolayzer belirli kanallarda ve frekanslardaki seslerde oynama yapar. Tamamen bir kanalı kapatma veya frekansı susturma şansınız var mı bilmiyorum fakat tek kullandığım Nahimic var. BOOM adında bir yazılım denemiştim 32 bit DAC ile, eğer hala duruyorsa ona bir bakabilirsiniz, o da fena olmayan ayarlar sunuyor illa ki işinize yarayan çıkacaktır.

Ekolayzer belirli kanallarda ve frekanslardaki seslerde oynama yapar. Tamamen bir kanalı kapatma veya frekansı susturma şansınız var mı bilmiyorum fakat tek kullandığım Nahimic var. BOOM adında bir yazılım denemiştim 32 Bit DAC ile, eğer hala duruyorsa ona bir bakabilirsiniz, o da fena olmayan ayarlar sunuyor illaki işinize yarayan çıkacaktır.

Şimdi indirip kurulumunu yaptım seçenklerden oyun için olanı işaretleyip aktif ettim oyun içerisinden bakıp deneyeceğim yalnız BOOM 3D olarak geçiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı