Warframe nasıl kolay XP kasılır?

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Warframe'e yeni başladım.
12.5 saatim var vereceğiniz her türlü tavsiyeye açığım ama asıl merak ettiğim itemlerin levelini nerede daha kolay kasabilirim dünya, merkür, venüs ve marsı tamamladım sayılır.

Önceliğiniz bütün gezegenleri bitirmeniz olsun zaten bütün gezegenleri açınca bayağı bir XP kasmış olacaksınız silahlarınız vs. Max level olunca yenisini yapıp takın ve kesinlikle bir klana katılın orada size hem yardım edeceklerdir hem item vs. vereceklerdir zaten klan dojosundan çok sayıda item yapacaksınız ilk başta çok item peşine düşmeyin gezegenleri açtıkca malzemeler toplayacaksınız onları gereksiz harcamayın ilk başlar çok eğlenceli geçmiyor oyun bunu da bilin bıraz sabır oyunu ama dediğim gibi kesinlikle bir klana katılın. Ve illaki XP kasacağım derseniz savunma görevlerinde kasılıyor gezegen fark etmez.

Peki Endo'yu nerede daha iyi kasabilirim gezegenleri tamamlamakta zorlanıyorum.

Endoyu modları satarak elde edebilirsiniz veya takas alanında biri vardı ondan görev alıyorsunuz ve görevde bir heykel buluyorsunuz ondan çok endo gelir ve gezegenlerde takılıyorsanız ya silah modlarınız kötüdür birinden yardım isteyin veya birinden rica edin size gezegenleri tamamlamakta yardımcı olsun.

Endoyu modları satarak elde edebilirsiniz veya takas alanında biri vardı ondan görev alıyorsunuz ve görevde bir heykel buluyorsunuz ondan çok endo gelir ve gezegenlerde takılıyorsanız ya silah modlarınız kötüdür birinden yardım isteyin veya birinden rica edin size gezegenleri tamamlamakta yardımcı olsun.

Modlarım kötü değil aslında 10 bin endo falan harcadım şu anki modlarım için ama yetmiyor.

Modlarım kötü değil aslında 10 bin endo falan harcadım şu anki modlarım için ama yetmiyor.

Eğer modlar silaha uymayacklar modlar ise 1 milyon endo da harcasanız bir şey değişmez birine sorum modlama yapın veya oyunun otomatik modlamasını kullanın ilk başlarda.
Eğer modlar silaha uymayacklar modlar ise 1 milyon endo da harcasanız bir şey değişmez birine sorum modlama yapın veya oyunun otomatik modlamasını kullanın ilk başlarda.

Ve tek bir yakın dövüş silahına bağlı kalmayın dediğim gibi klana katılın orada size yeni ibir yakın dövüş silahı vs. vereceklerdir hasarınız çok artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı