Warframe oynanır mı?

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Evet soru belli Warframe başlanılacak bir oyun mu? Bir ara oynamıştım fazla oyuncusu yokdu sanki. Oyunu oynayanlar biraz bilgilendirebilirmisiniz? Zevkli bir oyun mu? Başlamaya değer mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Seni aydınlatır.

Oynanmaz sebepsiz yere ban yedim ha oyun ya 1 aylığına ya da sınırsız ban olur ama bu sivri zekalı arkadaşlar 15 yıl ban atıyorlar ticket da attım açmadılar hesabı oysa 1 yıllık emeğim vardı zevkli ve hikayeli bir oyun ama oynanmaz sürekli 4 GB güncelleme falan alıyor arkadaşlarla oynarken sürekli internet hatası veriyor malzeme kasmak zor yani oyun pek güzel değil ama oynanabilir.

bedava bir oyun için gerçekten kalitesiyle çok pahalı.
diğer oyunculardan yardım alarak iki hafta içinde kavrarsınız.
excalibur'un dönüşümü tadından yenmez. oynadığınız karakterle özdeşleşirsiniz.
ayrı ayrı hesap açıp diğer karakterlerle de oynayabilirsiniz.
bir oyun bu kadar iyi olup ta reklamı bu kadar kötü mü yapılır, hatta reklamı yapılmaz.
açık dünya oyunu değil, bildiğin güneş sistemi oyunu.
uzay ninjaları hem bedava hem beğenmemek olmaz.

80 saat oldu oyun sürem, 2 hafta önce başladım aralıksız oynuyorum gerçekten çok keyifli ve sıkmayan oyun daha önce neden oynamadım bilmiyorum.
Daha nice +1000 saat süreye! ^^
1632747173929.png

Warframe ya çok sevilen yada tekrar ettiği düşünüldüğü için nefret edilen bir oyun. Hikayesi uzun uzadıya oynamak için güzel. Her silahı kullanman için geliştirilen kasma sistemi bence mantıklı (son seviyeye getirdiğin silah sana xp vermez, başka silahları da son seviyeye getirmelisiniz) aynı şey Warframeler için de geçerli. Hep aynı Warframe ile oynamanız char kasmak için dezavantaj. Her görev için ayrı bir Warframe kullanmanız gerek. Mesela casus görevlerinde kamuflaj yada görünmez olan bir Warframe kullanırken yoketme görevlerinde yüksek vuruş gücü ve dayanıklı olanları tercih etmelisiniz. Bu yönüyle strateji de içeriyor.
Bu arada size birşeyleri alın diye direkten bir oyun değildir. Tüm alabileceğiniz silah ve Warframeler oyun içinde düşürülebilir niteliktedir. Yani boşu boşuna para harcamasınız. Derseniz ki ben para harcamaktan çekinmiyorum, şunu bilmelisiniz ki aldığınız ürünler sizi diğer oyunculardan daha güçlü yapmaz. Sadece kozmetiktir. Yani güzel görünmeye yada farklı olmaya para ödersiniz. Oyun içinde kask yada skin de kasmaniz mümkündür.
Umarım genel hatlarıyla oyunun olumlu yönlerini anlatmışımdır. 2 senelik bir oyuncu olarak girip bakmanızı tavsiye ederim. Kaybedecek bir şeyiniz yok. Sonuçta para ödemeden indirebilirsiniz. Beğenmezseniz silersiniz. Geri iade gibi bir külfeti yok...

Yeni konular

Geri
Yukarı