Çözüldü Warzone 2.0 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

sarparas

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
Corsair DDR4 16 GB RAM
Ekran kartı
MSI GeForce 1050 Ti OC Edition
Anakart
MSI H110M PRO-VD
İşlemci
Intel Pentium G4560 3.50GHz
Arkadaşlar merhaba, yeni çıkan CoD: Warzone 2.0'ı bir türlü açamıyorum Steam'den de Battle netten de ayrı ayrı silip indirmeyi denedim fakat ikisinde de oyunu oynamak için play butonuna bastığımda playing yazısı geliyor fakat hiçbir işlem gerçekleşmeden veya ekran gelmeden play butonu yeniden aktif oluyor, birçok çözüm yolu denedim fakat asla çözümünü bulamıyorum, aynı hayatı alıp çözmüş olanlar veya bir bilgisi olan var mı acaba? (bütün sürücülerim güncel ekran kartı, Windows vb.)

Sistem:
Intel Pentium G4560 3.50GHz
MSI GeForce 1050 Ti OC Edition
Corsair DDR4 16 GB RAM.
MSI H110M Pro-VD anakart.

AVX teknolojisi olmadan maalesef ki açılmıyor. Tek çare beklemek, AVX zorunluluğunu oyunun kaldırması gerek. Daha fazla dayanmayıp yeni işlemci aldım artık.

Yeni işlemciyle sorunsuz açıldı mı peki? Bir de sistem özellikleri neler? Açıldıysa kaç FPS oynuyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
AVX teknolojisi olmadan maalesef ki açılmıyor. Tek çare beklemek, AVX zorunluluğunu oyunun kaldırması gerek. Daha fazla dayanmayıp yeni işlemci aldım artık.
Oyunu uzun bir süredir bende açamıyorum ve buralarda dolaşırken bu konuya denk geldim.Aynı sorun bende de var ve cevaplara baktığımda Avx teknolojisinden bahsedilmiş.Bundan dolayı olduğu da başka sitelerde de mevcut fakat;avx teknolojisine sahip işlemciye sahibim oyuna yine de giremiyorum.
Asus x570 pro wifi
Ryzen 7 5700X
Gigabyte 3070ti
Parçalara sahibim.Ve işlemcimin kendi sitesinden baktığım zaman Avx ve Avx2 teknoloji desteği olduğu görünüyor yine de oyuna giremiyorum.
Oyunu steamden indirip kaldırdım dosya doğrulaması yaptım 13 dosya eksik deyip indirmesine rağmen yine de giremiyorum.Battle sitesinden de indirdim yine aynı şekilde giremedim.Ve en önemlisi;2. bilgisayarıma da indirdim her iki yerden de onda hiçbir sorun olmadan oyuna girebildim.Diğer bilgisayarımın parçaları ise;
Asus B450m-k prime
Ryzen 5 1600X
Msı Amd Rx 6600xt Mech 2.
Eğer sorun Avx teknolojisinden dolayı ise birinde açılıp diğerinde açılmaması saçma geliyor.Kesin çözüme ulaşan var ise beklemedeyim,herkese iyi oyunlar :)

5700X 3070 Ti 16 RAM ile açılmıyor.
Aynı parçalara sahibim maalesef açılmıyor bende de.

Oyunu uzun bir süredir bende açamıyorum ve buralarda dolaşırken bu konuya denk geldim.Aynı sorun bende de var ve cevaplara baktığımda Avx teknolojisinden bahsedilmiş.Bundan dolayı olduğu da başka sitelerde de mevcut fakat;avx teknolojisine sahip işlemciye sahibim oyuna yine de giremiyorum.
Asus x570 pro wifi
Ryzen 7 5700X
Gigabyte 3070ti
Parçalara sahibim.Ve işlemcimin kendi sitesinden baktığım zaman Avx ve Avx2 teknoloji desteği olduğu görünüyor yine de oyuna giremiyorum.
Oyunu steamden indirip kaldırdım dosya doğrulaması yaptım 13 dosya eksik deyip indirmesine rağmen yine de giremiyorum.Battle sitesinden de indirdim yine aynı şekilde giremedim.Ve en önemlisi;2. bilgisayarıma da indirdim her iki yerden de onda hiçbir sorun olmadan oyuna girebildim.Diğer bilgisayarımın parçaları ise;
Asus B450m-k prime
Ryzen 5 1600X
Msı Amd Rx 6600xt Mech 2.
Eğer sorun Avx teknolojisinden dolayı ise birinde açılıp diğerinde açılmaması saçma geliyor.Kesin çözüme ulaşan var ise beklemedeyim,herkese iyi oyunlar :)

Aynı parçalara sahibim maalesef açılmıyor bende de.

Anakart üzerinde bir ayar gerekiyormu diye de çok araştırdım. Aynı işlemciye sahip insanlarda çalışıyor.

Hocam merhabalar konunun üzerinden 4 yıl geçmiş ancak aynı sorunu bende yaşıyorum. Warzone u steamden indirdim oyna dediğim zaman oyun steamde kısa bir süre açık görünüyor ancak görev yöneticisinden de kontrol sağladığımda hiçbir şekilde açılmıyor. Dosya doğrulamayı denedim 14 eksik buldu onlarıda yükledim yine olmadı. Çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi ?

Hocam merhabalar konunun üzerinden 4 yıl geçmiş ancak aynı sorunu bende yaşıyorum. Warzone u steamden indirdim oyna dediğim zaman oyun steamde kısa bir süre açık görünüyor ancak görev yöneticisinden de kontrol sağladığımda hiçbir şekilde açılmıyor. Dosya doğrulamayı denedim 14 eksik buldu onlarıda yükledim yine olmadı. Çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi ?
Yakın zamanda bilgisayara format attım sadece steami yükledim ve oyunu yükledim onun dışında tüm güncel driverları yükledim ama maalesef yine de açılmadı.Artık uğraşmıyorum açılsa da heves kalmadı son çare ben de sildim komple hesabımdan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı