Warzone 2.0 oynanır mı?

lenols

Picopat
Oyunu oynayan arkadaşım yok tek oynayacağım oyuncu sayısı nasıl normalde Battlefield 2042 alacaktım ama Battlefield 1 ve 5'ten sonra keyif vermez diye düşündüm.

Warzone oynayan insanlar 1'den beri oynuyor ve bayağı zaman harcamışlar çok hızlı ve oyuna hakimler yeni başladığında kendini çok acemi hissedebilirsin ben başladığımda öyle hissetmiştim. Silahları açmak falan da zaman alıyor bayağı o yüzden. Benim için mantıksız tek oynayacaksan eğer arkadaşınla falan başlarsan keyif alabilirsin.

Battlefield 2042'nin nasıl bir oyuna benzediğini tüm youtube aleminde görebilirsin. Spoiler: Berbat bir oyun olmuş.( Bf 1 ve Bf5'te toplam 3400 saati olan biri olarak söylüyorum.)
Warzone öneririm ancak direkt olarak oyunlardan birini satın alacaksan eğer ilk MW'yi almanı öneririm. MW2'de ne kadar MW1'in oyun motorunu kullanıyor olsa da multiplayer tarafında bariz bir downgrade söz konusu.

Oyunu oynamayı denedim, bıraktım ve yine denedim. Oyunda 27 levelden sonra kendimce iyi oynamaya ve zevk başladım. Kendimce kısmı önemli çünkü oynayanlar çok iyi oynuyor. Oyunda ses kasmak çok önemli ve ses vermemekte. Silahları falan zevkli.

Wz2 hastası olarak tek keyif almıyorum 3 kişi giriyoruz genel olarak. 3. arkadaşımız 2 ile başladı bize ayak uydurarak hemen oyunu çözdü 1-2 haftada. Eğer arkadaşın yoksa çok sıkıntı çekebilirsin.

Valorant ve CS gibi bir şey bekliyorsan bekleme. Çok farklı bir oyundur kendisi. Aşırı hızlı olur. Yani bir anda tek başınayken bir anda 50 kişi yanında belirebilir.

Ekiple oynarsan zevkli. Tek başına oynayacaksan MW2 satın alabilirsin. Ranked vs güzel modlar var. Bu arada oyundan korkma ilk başta karışık gelen her şey bir haftaya çözülür.

Geri
Yukarı