Warzone 2 sezon 4 güncellemeden sonra GPU kullanımım düştü

İşletim sistemi
Windows 10

Jukamecit

Hectopat
RAM
Gskill 5600mhz CL28
Ekran kartı
Asus Tuf Gaming Rtx 4070Ti
Anakart
Asus Prime Z690-A
İşlemci
İntel İ7 13700K
Merhaba arkadaşlar, konuyu açtığım tarih ile birlikte Warzone 2.0 sezon 4 yeni bir güncelleme geldi. Oyun güncelleme yaptıktan sonra GPU kullanımım düştü. Aynı şekil multiplayer girince de oluyor. Lobide problem yok. Detaylı görselleri koydum. 2K Ultra ayarlarda oynuyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    1,9 MB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    2,7 MB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    286,6 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    761,2 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba arkadaşlar, konuyu açtığım tarih ile birlikte Warzone 2.0 sezon 4 yeni bir güncelleme geldi. Oyun güncelleme yaptıktan sonra GPU kullanımım düştü. Aynı şekil multiplayer girince de oluyor. Lobide problem yok. Detaylı görselleri koydum. 2K Ultra ayarlarda oynuyorum.

Hocam optimizasyon ayarı yapmışlar oyuna belli ki sistem zorlamadan çalışsın diye.

Bu sorun bende de var. Güncelleme öncesi 100-130 fsp alıyordum şimdi 50-80 arası alıyorum.Bir ara benzer sorun olduğu için formatladım düzelmişti.Şimdi formatladım sorun devam ediyor.Gpu yüzdesi ve tükettiği watt çok düşük.6700 XT + İ7 9700 kullanıyorum.

Bu sorun bende de var. Güncelleme öncesi 100-130 fsp alıyordum şimdi 50-80 arası alıyorum.Bir ara benzer sorun olduğu için formatladım düzelmişti.Şimdi formatladım sorun devam ediyor.Gpu yüzdesi ve tükettiği watt çok düşük.6700 XT + İ7 9700 kullanıyorum.
Dün yoğun şikayet nedeniyle Call of Duty “Bunun PC’de küresel bir sorun” olduğunu açıkladı. Düzeltmeler için yeni bir güncelleme getireceğiz dediler. Düzeldi şuan bir sorun yok sizinde düzelmiş olmalıdır.

Geri
Yukarı