Warzone düşük bellek kullanımı

deniz3326

Picopat
Yer
Plunder Outpost
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, Warzone'da sık sık drop yemekteyim bu sorunun bellek kullanımından olduğunu düşünmekteyim çünkü testlere baktığımda 13 GB'ye kadar kullanım sunan oyun bende 6 GB kullanım veriyor. Bunun FPS dropa yol açtığını düşünüyorum. Bu düşük kullanımın sebebi nedir? Sistemimde 2.8 olmak üzere 16 GB bellek bulunmakta.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (51).png
    Ekran Görüntüsü (51).png
    7 KB · Görüntüleme: 46
Ayarlardan olabilir kardeşim. Bellekler ile ilgili birşey varsi galiba ayarlarda

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (52).png
    Ekran Görüntüsü (52).png
    532 bayt · Görüntüleme: 30
Sisteminiz yeterli en azından benimkine göre. Açıkçası bende oyunu oynarken nadiren drop varmış gibi bir his oluşuyordu. Sonradan baktım ki packet loss, ping olduğu zaman oluyormuş. Belki sizde ki sorunda bundan kaynaklıdır.

16 Gb ram tek slot olarak mı takılı ?
Hayır Dual olarak.
Sisteminiz yeterli en azından benimkine göre. Açıkçası bende oyunu oynarken nadiren drop varmış gibi bir his oluşuyordu. Sonradan baktım ki packet loss, ping olduğu zaman oluyormuş. Belki sizde ki sorunda bundan kaynaklıdır.
Maalesef ondan olduğunu düşünmüyorum çünkü afterburnerdan takip ediyorum ekran kartı kullanımı düşüyor.

Hayır Dual olarak.

Maalesef ondan olduğunu düşünmüyorum çünkü afterburnerdan takip ediyorum ekran kartı kullanımı düşüyor.
Sorun sürücülerde olabilir (Güncel olması önemli değil). Tavsiyem DDU kullanarak ekran kartı sürücülerinizi silin ve tekrar temiz kurulum yapın. Bu arada sıcaklık değerleriniz nasıl ?

Yeni konular

Geri
Yukarı