Warzone düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Hüseyincans

Decapat
Normalde 120 130 FPS'ler alıyordum bugün oyunu tekrar indirdim 50 60 FPS alıyorum grafikler ultarada ve düşükte değişmiyor ekran kartı kullanımı 50 60'larda işlemci 90 civarlarında ekran kartının sıcaklığıda normalde 75 iken bugün 55 derecede kalıyor. Ayarların hepsi Ultra'da görüntüde bulanık gibi neden olabilir?

Normalde 120 130 FPS'ler alıyordum bugün oyunu tekrar indirdim 50 60 FPS alıyorum grafikler ultarada ve düşükte değişmiyor ekran kartı kullanımı 50 60'larda işlemci 90 civarlarında ekran kartının sıcaklığıda normalde 75 iken bugün 55 derecede kalıyor. Ayarların hepsi Ultra'da görüntüde bulanık gibi neden olabilir?

Aynı sorun bende de vardı, silip yüklediğimde ekran kartı kullanımı düşmüştü. Bir çözümünü bulamamıştım ben, yabancı sitelerde de yoktu çözümü. Sizin sisteminiz ne acaba?

Bulanık görünüyorsa çözünürlük düşmüş olabilir oyun içindeki ayarlarınızı kontrol edin, eğer çözünürlükte değişiklik yok ise renderin 100'de olup olmadığını kontrol edin.

Çözebildin mi dostum bende de aynı sorun mevcut

Yeni konular

Geri
Yukarı