Warzone kaç GB?

Teşekkürler hocam.
Arada yüksek boyutlu indirmeler olabiliyor, bunu es geçmemeyim. Genelde gelen güncellemeler 250MB civarı olsa da çoğu oyunda olduğu gibi ara sıra yüksek boyutlu indirmeler geliyor 20-30GB civarı. Bana mesela şu an 50GB güncelleme gelmiş oyunu sileceğim ve oynamayacağım.

Arada yüksek boyutlu indirmeler olabiliyor, bunu es geçmemeyim. Genelde gelen güncellemeler 250 MB civarı olsa da çoğu oyunda olduğu gibi ara sıra yüksek boyutlu indirmeler geliyor 20-30GB civarı. Bana mesela şu an 50GB güncelleme gelmiş oyunu sileceğim ve oynamayacağım.

77GB'ı indirip hevesimi alayım en iyisi. Geri kalanını zaman geçtikçe göreceğiz.

Yerinizde olsam ben de aynısını yapardım. Benim silme nedenim internetimin 100KB/S olması, oyunu da ben indirmedim arkadaşım indirip getirmişti. Serüvenim buraya kadarmış 😀

500kb/s ile 6 günde anca indiririm bende. En azından hayatımda Warzone oynamadım demem :D.

Yeni sezon içeriği geldiğinde büyük güncelleme geliyor evet ama Warzone 90GB civarı yer kaplıyor. Hiçbir zaman 175GB olmadı, olan kişi de çok nadir.
O muhtemelen Warzone'un yanında başka bir oyunu daha indirmiş ondan boyutu o kadar yüksek. Warzone'a girerken solda ve sağda 2 oyun vardı isimlerini unuttum onlardan birisi olabilir.

Oynama şansı olan oynasın zira silah sesleri vuruş hissi grafikler vs. gerçekten çok güzel bir oyun. Tek sıkıntısı rekabetçi bir oyun olduğu için karşınıza çok iyi oynayanlar geldiği zaman ölüyorsunuz hemen. Bu yüzden battle royale girmiyorum ben plunder oynuyorum hep.
Plunder oynamak isteyen eklesin oynayalım.

Oynama şansı olan oynasın zira silah sesleri vuruş hissi grafikler vs. gerçekten çok güzel bir oyun. Tek sıkıntısı rekabetçi bir oyun olduğu için karşınıza çok iyi oynayanlar geldiği zaman ölüyorsunuz hemen. Bu yüzden Battle Royale girmiyorum ben plunder oynuyorum hep.
Plunder oynamak isteyen eklesin oynayalım.

Şu anlık Battle Royale deneyeceğim hocam. Multiplayer modu için Modern Warfare almak gerekmiyor muydu?

Yeni konular

Geri
Yukarı