Warzone kendine kendine dürbün açıyor

mcakir26

Hectopat
Pasifik güncellemesinden sonra sürekli oyunda kendi kendine dürbün açıyor veya açıksa kapatıyor. Bunu 30-40 saniyede bir yapıyor. Başta fare bozuldu herhâlde diye düşündüm yeni fare aldım. Aynı şeyi yapmaya devam etti. Dedim belki de bilgisayarda virüs falan mı var. Bir de laptopta denedim onda da aynı sıkıntı mevcut. Bu genel herkeste olan bir sıkıntı mı? Değilse benim 2 bilgisayarda da yapıyor sebebi ne olabilir?

Pasifik güncellemesinden sonra sürekli oyunda kendi kendine dürbün açıyor veya açıksa kapatıyor. Bunu 30-40 saniyede bir yapıyor. Başta fare bozuldu herhâlde diye düşündüm yeni fare aldım. Aynı şeyi yapmaya devam etti. Dedim belki de bilgisayarda virüs falan mı var. Bir de laptopta denedim onda da aynı sıkıntı mevcut. Bu genel herkeste olan bir sıkıntı mı? Değilse benim 2 bilgisayarda da yapıyor sebebi ne olabilir?

Oyun bugu dostum muhtemelen benzer bir sorun Apex'de de var devotionda merminin yarink boşaldığı zaman diğer silaha geçiyor bende mouse bozuk sanıyordum oyundan dolayi olduğuna karar verdim sonra tek o silahta yapiyor oyunun her şeyin Şili kayit defteri verileri vb tekrar kurun belki düzelir.

Toggle ads kullaniyorsan oluyor bu sorun sanirim. Hold yaparsan duzelir.
Hocam bu dediğiniz ayar tam olarak nerede hangisi diye geçiyor. Oyun ayarları konusunda biraz cahilimde.
Oyun bugu dostum muhtemelen benzer bir sorun Apex'de de var devotionda merminin yarink boşaldığı zaman diğer silaha geçiyor bende mouse bozuk sanıyordum oyundan dolayi olduğuna karar verdim sonra tek o silahta yapiyor oyunun her şeyin Şili kayit defteri verileri vb tekrar kurun belki düzelir.
2 farklı bilgisayardada aynı sorunu yapınca genel bir bug değilse sanırım benim ayarlarda birşey var diye düşünmeye başladım.

Hangi menuvaltinda oldugunu hatirlamiyorum ezbere ama neyi aradigini bildigine gore bulabilirsin sanirim settings altinda.
Deneye deneye buldum şimdi teşekkür ederim. Bu şekilde oynamaya alışacağız artık.
Tam konumu da aşağıda belki benim gibi bulamayan birilerinin işine yarar.
Options / keyboard & mouse/ weapon&equipment açılan pencerede Aim Down Sight Behavior

Geri
Yukarı