Çözüldü Warzone oyun bulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, sıkıntım başlıktaki gibi. Oyun bulmuyor, internetten araştırdım Shadow ban denilen bir şey varmış ama ben oyunu hiç oynamadım ve daha yeni indirdim.

Teşekkür ediyorum, hesabım garip bir şekilde inceleme altına alınmış. Halbuki oyunu ilk defa indirmiştim ama hesabım bir süredir açıktı. Sanırım yeni bir hesap oluşturmam gerekecek.
Yeni bir hesap açarsanız o da shadow ban yer. Yaşamıştım çünkü, oradan biliyorum. 1 hafta bekleyince geçiyor.

Yeni bir hesap açarsanız o da shadow ban yer. Yaşamıştım çünkü, oradan biliyorum. 1 hafta bekleyince geçiyor.
Bunu keşke biraz daha erken görseydim, yeni hesap açtım o da Shadow Ban yedi. 1 hafta bekleyip tekrardan mı hesap açmam gerekecek?

Hesaplar bir hafta sonra açılacak. Durmadan hesap açarsanız tamamen ban yersiniz.
Teşekkür ederim, 1 tane hesap açtım sadece. Onun da bu şekilde olduğunu fark edince daha da açmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı