Çözüldü Warzone oyun bulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, sıkıntım başlıktaki gibi. Oyun bulmuyor, internetten araştırdım Shadow ban denilen bir şey varmış ama ben oyunu hiç oynamadım ve daha yeni indirdim.

merhaba arkadaşlar sorguladığımda böyle sonuç alıyorum ama 30 dakika geçmesine rağmen oyun bulmuyor ne yapmam gerekir destek biletide gönderemiyorum çok sçama

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-04_043100008.png
    resim_2022-08-04_043100008.png
    85,3 KB · Görüntüleme: 414
5 gündür oynuyorum. Bugün oyun bulmayınca hatayı Google'da aratayım dedim. Bu başlığı gördüm. Siteyi kontrol ettim. Fotoğraftaki sonucu gördüm. İnceleme altında diyor ve beni oyuna sokmuyor, çok saçma. Herhangi bir kural ihlali de yapmadım. Ne zaman düzelir sizce?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    34,2 KB · Görüntüleme: 350
5 gündür oynuyorum. Bugün oyun bulmayınca hatayı Google'da aratayım dedim. Bu başlığı gördüm. Siteyi kontrol ettim. Fotoğraftaki sonucu gördüm. İnceleme altında diyor ve beni oyuna sokmuyor, çok saçma. Herhangi bir kural ihlali de yapmadım. Ne zaman düzelir sizce?
Bir hafta civarı sürüyor.

Sonuç:
"No ban detected"

1 gün sonra sonuçlandı, boşu boşuna bekledik.

Sonuç:
"No ban detected"

1 gün sonra sonuçlandı, boşu boşuna bekledik.

Sorunun sebebini bulduğumu düşünüyorum. Sorun çözüldükten 3 saat sonra tekrar incelemeye alındı dedi ve bunun sebebi hem battle.net'ten hem Steam'den girmem sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı