Warzone texture hataları

ThePatrio

Hectopat
Format attım, oyunu tam 5 kere sildim yükledim, gene düzelmedi. Acaba sıkıntı ekran kartında mı? Gölgelerinde sanki böyle bir sıkıntı var gibi, format atmadan önce böyle bir şey yoktu PC'de. 2 ay oldu alalı. SSD'ye de kurulu zaten başka bir şey yok, M.2 Samsung 970 Evo 500GB var.

ekran kartı arızası.png

ekran kartı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Render scale kullandiginiz cozunurlukte mi? Ayrica bu son gelen guncellemeyle grafiksel bir seylerin dustugunu ve oyuncularin sikayetleri oldugunu duymustum.

Sitem özelliklerini de paylaşırsan daha net olur.
Kardeşim
AMD 7 3700X
MSI MPG X570 GAMING Plus
G.Skill Ripjaws 3600 MHz RAM
ASUS ROG STRIX A6G 1660 Ti ekran kartı
970 Evo 500 GB 3500/2300 okuma yazma
Monitör XG248Q 240 Hertz ROG STRIX
Sistem özelliklerim Format atmadan önce böyle bir şey yoktu gölgelerle ilgi sanırsam veya render yapmıyor PC değil mi var bilemedim vallah kafayı yiyeceğim ama bir PC alayım dedim her şeyinde bir sıkıntı var
Render scale kullandiginiz cozunurlukte mi? Ayrica bu son gelen guncellemeyle grafiksel bir seylerin dustugunu ve oyuncularin sikayetleri oldugunu duymustum.

Evet o sıkıntı farklı bu benimki daha farklı o duvarların üzerinden siyah siyah geçen şeyler benim ki azcık uzagımdaki gölgeler ve yapılar böyle buruşuk veya tam oturmuyor sağa sola yapınca mouse düzeliyor bazen.
Kardeşim
AMD 7 3700X
MSI MPG X570 GAMING Plus
G.Skill Ripjaws 3600 MHz RAM
ASUS ROG STRIX A6G 1660 Ti ekran kartı
970 Evo 500 GB 3500/2300 okuma yazma
Monitör XG248Q 240 Hertz ROG STRIX
Sistem özelliklerim Format atmadan önce böyle bir şey yoktu gölgelerle ilgi sanırsam veya render yapmıyor PC değil mi var bilemedim vallah kafayı yiyeceğim ama bir PC alayım dedim her şeyinde bir sıkıntı var bir de ekran kartı bu oyunda 60 derece ısınıyordu şimdi 56 55 57 derece arasında tuhaf

Evet o sıkıntı farklı bu benimki daha farklı o duvarların üzerinden siyah siyah geçen şeyler benim ki azcık uzagımdaki gölgeler ve yapılar böyle buruşuk veya tam oturmuyor sağa sola yapınca mouse düzeliyor bazen.

Yanılmıyorsam oyun içi ayarlarında bu durumla bir ayar vardı. Kartı yormamak için. Ayarlarıyla ilgili bir rehber var ise bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı