Watch 4 Classic ikinci el piyasası normal mi?

Makaleler
15
Merhaba.

Bu aralar açıkçası Galaxy Watch 4 Classic alma düşüncem var. Watch 4 kullanıcısıyım, memnunum ancak gerek kız kardeşimin saati kullanmak istemesi gerekse de daha sağlam bir saat olması nedeniyle Classic modeline geçmek istiyorum.

Kutulu, faturalı ve garantili ürünler ortalama 2500 civarına satılıyor. Ancak sıfırı 5000 lira olan bir ürün için 2500 lira uygun mu tam emin olamadım. 3100 lira bandına kadar da çıkabiliyor.
Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba.

Bu aralar açıkçası Galaxy Watch 4 classic alma düşüncem var. Watch 4 kullanıcısıyım, memnunum ancak gerek kız kardeşimin saati kullanmak istemesi gerekse de daha sağlam bir saat olması nedeniyle classic modeline geçmek istiyorum.

Kutulu, faturalı ve garantili ürünler ortalama 2500 civarına satılıyor. Ancak sıfırı 5000 lira olan bir ürün için 2500 lira uygun mu tam emin olamadım. 3100 lira bandına kadar da çıkabiliyor.

Biraz az olabilir ama çok piyasası olmadığı için uygun oluyor fiyatları.

Merhaba.

Bu aralar açıkçası Galaxy Watch 4 classic alma düşüncem var. Watch 4 kullanıcısıyım, memnunum ancak gerek kız kardeşimin saati kullanmak istemesi gerekse de daha sağlam bir saat olması nedeniyle classic modeline geçmek istiyorum.

Gayet uygun fiyatları @Lightspeed hocamın dediği gibi de yani serbest piyasa.

Normal. Belki daha düşük fiyata dâhi bulunabilir belirli zamanlarda.
Hocam en son yaklaşık 2.5 sene önce Watch 4 almıştım ikinci el. Ondan beridir hiç saat piyasasına bakmadım.

Sifirinin 5000 olma sebebi kara borsa.
Bana da şahsen hiç mantıklı gelmemişti hocam fiyatlar. Zamanında sıfırı 3000 lira iken almak lazımdı da işte geç kaldık :(

Hocam en son yaklaşık 2.5 sene önce Watch 4 almıştım ikinci el. Ondan beridir hiç saat piyasasına bakmadım.

Bana da şahsen hiç mantıklı gelmemişti hocam fiyatlar. Zamanında sıfırı 3000 lira iken almak lazımdı da işte geç kaldık :(

2 ay önce sıfırı 3500 TL di.

Hocam ben uzun zamandır genel olarak bileklik ve saat piyasasını inceliyorum. Bazı modellerde fiyatlar anormal şekilde hızlı değişiyordu. Ben de geçen yaz Watch 4 Classic alıyordum da son anda iptal ettim de bir süre sonra Watch 5'te karar kıldım. 4'ün fiyatı şu an uygun; bence de almak için doğru zamandasınız.

Geri
Yukarı