Watch 5 44mm vs Watch 6 Classic 43mm vs Watch 6 Classic 47mm

themeister10

Decapat
Daha fazla  
Merhaba saygıdeğer üyeler.

Bir saat alacağım henüz karar aşamasındayım. Bu üç saat arasındaki günlük kullanımda göze çarpan özellikleri anlatabilirseniz sevinirim. Kullanıcı deneyimleri benim için önemli. (Samsung). Kısaca istediğim şu: ben Galaxy Watch 6 Classic 43mm almayı düşünüyorum ama diğer saatlere bakınca zaten şu kadar para verdik bu saat daha iyi keşke bunu alsaydım demek istemiyorum sonradan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba saygıdeğer üyeler.

Bir saat alacağım henüz karar aşamasındayım. Bu üç saat arasındaki günlük kullanımda göze çarpan özellikleri anlatabilirseniz sevinirim. Kullanıcı deneyimleri benim için önemli. (Samsung). Kısaca istediğim şu: Ben Galaxy Watch 6 classic 43mm almayı düşünüyorum ama diğer saatlere bakınca zaten şu kadar para verdik bu saat daha iyi keşke bunu alsaydım demek istemiyorum sonradan.

Birinin daha iyi olduğu diğerinin kötü olduğu anlamına gelmez ki :D

Watch6 Classic 47'ye bütçen yetiyorsa direkt yapıştır geç. Kullanım süresi epey uzun, Watch5'te bulunan Exynos W920'nin içerisindeki çift çekirdekli işlemcinin frekans arttırılmış versiyonu olan Exynos W930'u bünyesinde barındırıyor ve 1.5 GB RAM yerine 2 GB RAM bulunuyor.

Watch6 Classic 47'ye bütçen yetiyorsa direkt yapıştır geç. Kullanım süresi epey uzun, Watch5'te bulunan Exynos W920'nin içerisindeki çift çekirdekli işlemcinin frekans arttırılmış versiyonu olan Exynos W930'u bünyesinde barındırıyor ve 1.5 GB RAM yerine 2 GB RAM bulunuyor.
Hocam iki sorum var.

1. Watch 6 Classic 43mm ve 47mm arasındaki boyut dışındaki farklar neler?

2. Watch 6 Classic 43mm ve Watch 5 44mm arasındaki özellik farkları neler?

Hocam iki sorum var.

1. Watch 6 Classic 43mm ve 47mm arasındaki boyut dışındaki farklar neler?
43'te 300 mAh batarya varken 47'de 425 mAh batarya var. İnan acayip fark ediyor. Dolayısıyla gözüne azmış gibi gelmesin, üste 2000 TL falan verilebilecek bir batarya farkı bu.
2. Watch 6 Classic 43mm ve Watch 5 44mm arasındaki özellik farkları neler?
Alıntıladığın mesajda Watch5 44 ile Watch 6 47'yi kıyasladım. 43'ü önermiyorum.

Hocam iki sorum var.

1. Watch 6 classic 43mm ve 47mm arasındaki boyut dışındaki farklar neler?

2. Watch 6 classic 43mm ve Watch 5 44mm arasındaki özellik farkları neler?

Aynı yazıyı Google'da aratıp sonuna "epey" yazın çıkan sitede karşılaştırması mevcut. Normalde siteyi atar veya tek tek anlatırdım ama hastanede sıradayım bu nedenle yazamıyorum. Kusura bakmayın.

Geri
Yukarı