Watch 6 Classic vs Watch 5 Pro

KyraSd

Hectopat
Telefonum Samsung bu yüzden ya Watch 6 classic ya da Watch 5 Pro almayı düşünüyorum. Watch 6 classic 1500 lira daha fazla farkı vermeye değer mi?

Ekran Görüntüsü (18).png

Ekran Görüntüsü (19).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuya yorumumu güncelleyeyim: Bezel nedir konu hakkında bir bilgim çok fazla yoktu araştırdım. Suda iş gerçekten fark vermeye hala değer mi bilmiyorum ama almışken iyisini almakta fayda var.

Menülerde gezmenizi aşırı kolaylaştıran döndürülebilir çerçeve özetle. Bezel olmayan versiyonlarda ekrana dokunarak menülerde geçiş yapıyorsunuz. Yakınınızda Vatan Bilgisayar gibi bir yer yok mu? Gidip deneyimleseniz keşke...

Menülerde gezmenizi aşırı kolaylaştıran döndürülebilir çerçeve özetle. Bezel olmayan versiyonlarda ekrana dokunarak menülerde geçiş yapıyorsunuz. Yakınınızda Vatan Bilgisayar gibi bir yer yok mu? Gidip deneyimleseniz keşke...

Hocam bana dediyseniz ben deprem illerinden birinin ilçesindeydim normalde vardı ama yıkıldı il merkezine gitmem gerekiyor 5-6 güne kalmadan gideceğim. Bezeli gerçekten gözümde bayağı büyüttünüz acayip merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı