Watch Dogs 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

SaidD

Hectopat
Uplay'den Watch Dogs 2 indirdim dün gece. Oyunu açtığım zaman resim geliyor, 15 saniye kadar kalıp gidiyor. Ama oyun arka planda çalışıyor, görev yöneticisinden kapatmadan tam kapanmıyor. Dosyaları doğruladım ve ekran kartı driverı bugün güncelledim. Lütfen yardım edin.

Açılıyor ama tam ekran olmuyor gibi geldi bana. Oyuna sağ tıklayın ve aşağıdaki işlemleri yapın:
Kod:
Sorun giderme programı > Program açılıyor ancak düzgün görüntülenmiyor > Program küçük bir pencerede açılıyor ve tam ekrana geçmiyor
Buradan sonra programı sınayıp düzelirse ileri seçeneğine basın. Düzelmezse programı uyumluluk modunda açmayı deneyebilirsiniz.

Bütün bunlar işe yaramazsa rapor paylaşın.

Açılıyor ama tam ekran olmuyor gibi geldi bana. Oyuna sağ tıklayın ve aşağıdaki işlemleri yapın:
Kod:
Sorun giderme programı > Program açılıyor ancak düzgün görüntülenmiyor > Program küçük bir pencerede açılıyor ve tam ekrana geçmiyor
Buradan sonra programı sınayıp düzelirse ileri seçeneğine basın. Düzelmezse programı uyumluluk modunda açmayı deneyebilirsiniz.

Bütün bunlar işe yaramazsa rapor paylaşın.
tam ekran olmama değil oyun açılmadan önce gelen resim geliyor ve oyun kapanıyo görev çubuğundan kalkıyor ama arkaplanda çalışıyor

Tamam, siz dediklerimi yine yapın. İşe yaramazsa da bahsettiğim raporu atın.

ilk dediğin işlemi yaptım fakat bir değişme olmadı

Ekran kartı sürücülerini nasıl güncellediniz?

Yapılmamış Windows güncellemesi varsa yapın, CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı