Watch Dogs 2 bitirdiniz mi?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Alakasız olacak ama Watch Dogs'u bitirdiniz mi, en sevdiğim oyunlardan bir tanesi çünkü.
Biraz küçükken PS3'ümde bitirmiştim, şimdi yüklüyorum PC'me, biraz nostalji yaşayalım, büyük ihtimal gözlerim dolar, çünkü çok oynadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakasız olacak ama Watch Dogs'u bitirdiniz mi, en sevdiğim oyunlardan bir tanesi çünkü.
Biraz küçükken PS3'ümde bitirmiştim, şimdi yüklüyorum PC'me, biraz nostalji yaşayalım, büyük ihtimal gözlerim dolar, çünkü çok oynadım.

İmza bölümündeki sistemde bitirdim. Kötü bir deneyim oldu ama o 1280X720P çözünürlüğe, tüm detayların en düşükte olmasına ve bu halde bile zor 30 FPS almama rağmen keyif alarak bitirdim. Bilgisayarımı yenileyince tekrar oynayacağım. En sevdiğim oyunlarda 2. sırada bu oyun. Ben de bir şey soracağım. M-ATX anakartım var dediniz; Micro ATX'in kısaltması mı?

İmza bölümündeki sistemde bitirdim. Kötü bir deneyim oldu ama o 1280X720P çözünürlüğe, tüm detayların en düşükte olmasına ve bu halde bile zor 30 FPS almama rağmen keyif alarak bitirdim. Bilgisayarımı yenileyince tekrar oynayacağım. En sevdiğim oyunlarda 2. sırada bu oyun. Ben de bir şey soracağım. M-ATX anakartım var dediniz; Micro ATX'in kısaltması mı?
Aynen öyle anakartım imzamdaki gibi A-320M-H (Mikro ATX).
Watch Dogs'u seven birisini bulmak ne güzel, insanlar bu oyunun ne olduğunu bilmiyor, açık dünya için oynuyorlar, ulan bu oyun gizlilik oyunu gizlilik, aklını kullanarak kreatif kil yapacaksın ki keyif alasın, açık dünyası için oynayan garip arkadaşlar var gerçekten çok garip.

Ben Prototype'ı da seviyorum. Fikrim değişir mi bilmiyorum ama şu an sevdiğim oyun Prototype. Binalarda koşmak, arabayı kaldırıp fırlatmak, pençe elle milleti kesip şeklini almak vb. yenilmez hissettiriyor. En sevdiğim kısmı da uçma. Yüksekten süzülmek çok keyifli. Nedense Prototype pek sevilen bir oyun değil.

Moderatör arkadaş, sen yeni konu açmışsın ama biz Watch Dogs 2'den değilde Watch Dogs 1'den bahsediyoruk.

Vakitsizlikten bitiremedim ama sevmiştim atmosferini. İlkinden sonra ön yargılı yaklaşmama rağmen sarmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı