Watch Dogs çıkmadı ama Torrent'te artık bulunuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah belanı versin, ubi ! :D Ya bi oyun çıkmadan torrente düşer mi ya? Reklama o kadar para gidiyor, güvenliğe de baksınlar vakit bulduklarında :) .

Hocam istiyorsanız ben koyuyum link'i buraya. Sizin için can feda 1 aydan bir şey olmaz. ;)

Avatar'a koyuyuyim. Yoksa yeni bir blog mu yapsam. :D Ne kadar akıllıyım dimi. :D

Son düzenleme:
Link isteyen arkadaşların torrent siteleri hakkında bilgileri yok sanırım. Şuanki yapılan sunumun ne kadar güvenilir olduğu belli değil. Bende Reloaded sürümünü bekliyorum. Oyunun resmi çıkış tarihine daha 2 gün var.

Link isteyen arkadaşların torrent siteleri hakkında bilgileri yok sanırım. Şuanki yapılan sunumun ne kadar güvenilir olduğu belli değil. Bende Reloaded sürümünü bekliyorum. Oyunun resmi çıkış tarihine daha 2 gün var.
Ya aslında bana Vatan'dan oyunun kodu gelecek neden link istedim bende anlamadım.

Arkadaşlar oyun artık ben tarafından yüklenmeye koyuldu da çok yavaş geliyor. Ama yinede bekliyorum ha birde ben özel hack yüklüyorum ruslardan onlar muliplayer açık diyorlar. Bakalım artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı