Watch Dogs kaç GB?

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Epic'ten indireyim dedim, 40 GB kadar indirdi sanırım, sonra Ubisoft'tan doğrulama falan yaptı, sonra bir 6 GB'lik dosya vardı DLC sanırım, onu seçtim, devam dedim, 30 GB daha indirmeye başladı. Sonuç olarak hala 20 GB küsür inecek gösteriyor ve o inmeden 80 küsür GB olmuş. İki kere mi indiriyorum acaba? :D Ne yapayım, insin mi kalan da?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,1 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    697,7 KB · Görüntüleme: 30
Epic'ten indireyim dedim, 40 GB kadar indirdi sanırım, sonra Ubisoft'tan doğrulama falan yaptı, sonra bir 6 GB'lik dosya vardı DLC sanırım, onu seçtim, devam dedim, 30 GB daha indirmeye başladı. Sonuç olarak hala 20 GB küsür inecek gösteriyor ve o inmeden 80 küsür GB olmuş. İki kere mi indiriyorum acaba? :D Ne yapayım, insin mi kalan da?
Oyun normalde 25 GB depolama istiyor DLC'lerle maks 40 GB olur. Hata olmuş.

Ultra texture pack DLC'sini seçmiş olabilirsin. O paket indiğinde yüksek çözünürlüklü doku paketi kullanabiliyorsun. Başta 6GB yüklüyor sonrasında 40-50 GB kadar daha. İstersen indirilebilir içerik menüsünden iptal edebilirsin.

Ultra texture pack DLC
Aynen buydu.
O paket indiğinde yüksek çözünürlüklü doku paketi kullanabiliyorsun. Başta 6GB yüklüyor sonrasında 40-50 GB kadar daha.
Daha kaliteli grafikler mi oluyor anlayamadım orayı?
İstersen indirilebilir içerik menüsünden iptal edebilirsin.
Bunu bilmiyorum biraz daha açabilir misiniz tam olarak nereden yapıldığını?

Geri
Yukarı