Çözüldü Watch Dogs Legion Gold Paketi nasıl işliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

h.efeakg

Decapat
Daha fazla  
Dün Watch Dogs Complete Edition aldım yani 1. oyun ve ek paketlerle birlikte 88 TL. Bugün bir şey fark ettim. Watch Dogs Legion Gold paketi alınca 1. oyunun Complete versiyonuyla ek olarak birlikte alınıyormuş aynı fiyata. Bu doğru mu? Ve önceki aldığımı iade edip bunu alabilir miyim iade geçmeden? 20 dk kaldı indirimin bitmesine.

Çözüm
Dün Watch Dogs Complete Edition aldım yani 1. oyun ve ek paketlerle birlikte 88 TL. Bugün bir şey fark ettim. Watch Dogs Legion Gold paketi alınca 1. oyunun Complete versiyonuyla ek olarak birlikte alınıyormuş aynı fiyata. Bu doğru mu? Ve önceki aldığımı iade edip bunu alabilir miyim iade geçmeden? 20 dk kaldı indirimin bitmesine.
Aynen. Legion Ultimate ve Gold Edition içinde 1. oyun Complate paketi var. İade edin isterseniz, son oyun pek iyi değil ama iki oyun almak iyi olur.
Aynen. Legion Ultimate ve Gold Edition içinde 1. oyun Complate paketi var. İade edin isterseniz, son oyun pek iyi değil ama iki oyun almak iyi olur.

Çözüm
Kayıtlarımıza göre, sepetinizde bulunan bir veya birden fazla öğeye zaten sahipsiniz.

Eğer kendiniz için alıyorsanız, şu ürünlerin fazladan bir kopyasını alamayacaksınız:

İade ettim şimdi yenisini alırken bunu diyor. Bir sorun olur mu?

Daha 5 dakika var. 21:00'da bitiyor indirim.
Kayıtlarımıza göre, sepetinizde bulunan bir veya birden fazla öğeye zaten sahipsiniz.

Eğer kendiniz için alıyorsanız, şu ürünlerin fazladan bir kopyasını alamayacaksınız:

İade ettim şimdi yenisini alırken bunu diyor. Bir sorun olur mu?

İadenin onaylanması en az 3-4 saat sürecek, İade onaylandıktan sonra Legion Gold paketi alması gerekiyor.

Hocam iadeniz onaylandı mı? Onaylanmadı ise olacağını sanmıyorum. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin.
İade talebi alındı da iade daha olmadı genelde 3-4 gün içinde oluyor hemen para iadesi gerçekleşmiyor ama talep alındı maili geldi

İadenin onaylanması en az 3-4 saat sürecek. İade onaylandıktan sonra alması gerekiyor, indirimin bitmesine 2dk kalmış alamazsın, yetişmez.
Far cry 5 gold ile birlikte bunu aldım daha demin yetiştim umarım iadeden sonra Watch dogs 1 kalır ne diyeyim :)

Talep alındı demesi yeterli, oyun kütüphaneden kalkıyor o zaman. Para iadesi olmasına gerek yok, diğer oyunu alabiliyor olmalıydınız.
Mail, iade işlemini başlattıktan 1 dk sonra falan geldi. Kütüphanede hala duruyor. Bakalım göreceğiz olacak mı diye. Sağolun yine de umarım kalır.

Geri
Yukarı