Çözüldü Watch Dogs Legion Gold Paketi nasıl işliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

h.efeakg

Decapat
Daha fazla  
Dün Watch Dogs Complete Edition aldım yani 1. oyun ve ek paketlerle birlikte 88 TL. Bugün bir şey fark ettim. Watch Dogs Legion Gold paketi alınca 1. oyunun Complete versiyonuyla ek olarak birlikte alınıyormuş aynı fiyata. Bu doğru mu? Ve önceki aldığımı iade edip bunu alabilir miyim iade geçmeden? 20 dk kaldı indirimin bitmesine.

Çözüm
Dün Watch Dogs Complete Edition aldım yani 1. oyun ve ek paketlerle birlikte 88 TL. Bugün bir şey fark ettim. Watch Dogs Legion Gold paketi alınca 1. oyunun Complete versiyonuyla ek olarak birlikte alınıyormuş aynı fiyata. Bu doğru mu? Ve önceki aldığımı iade edip bunu alabilir miyim iade geçmeden? 20 dk kaldı indirimin bitmesine.
Aynen. Legion Ultimate ve Gold Edition içinde 1. oyun Complate paketi var. İade edin isterseniz, son oyun pek iyi değil ama iki oyun almak iyi olur.
Epic Games takıntınız yoksa kaybettiniz sayılmaz, her dönem indirime giren bir oyun.
Hocam şimdi bakayım dedim Watch dogs'a tıkladım kütüphaneden, dün için 5 ürün alındı yazıyor yani complete edition'daki ürünler.

Bugün için de 8 ürün eklendi yazıyor. 5'i yine watch dogs complete edition ile ilgili. Dün için olanlar büyük ihtimal iade edilir. Yine kalır diye düşünüyorum içim biraz rahatladı.

Aynen. Legion Ultimate ve Gold Edition içinde 1. oyun complate paketi var. İade edin isterseniz, son oyun pek iyi değil ama iki oyun almak iyi olur.

Para iadenizi Steam cüzdanı'nıza yaptık. İade miktarı ilk olarak beklemede olarak görünecek ancak 7 gün içinde kullanılabilir olacaktır.

Bu şekilde mail geldi şimdi, cüzdan bakiyesinin yanında da (bekleyen: 88,35 TL) yazıyor şimdi. Ayrıca oyun ve tüm eklentileri de kütüphanede hala duruyor. Son anda kaptık sayenizde. Yardımlarınız için sağ olun @G3BEN @terraryzng

Son düzenleme:
Hocam şimdi bakayım dedim Watch dogs'a tıkladım kütüphaneden, dün için 5 ürün alındı yazıyor yani complete edition'daki ürünler.

Bugün için de 8 ürün eklendi yazıyor. 5'i yine watch dogs complete edition ile ilgili. Dün için olanlar büyük ihtimal iade edilir. Yine kalır diye düşünüyorum içim biraz rahatladı.

Para iadenizi Steam cüzdanı'nıza yaptık. İade miktarı ilk olarak beklemede olarak görünecek ancak 7 gün içinde kullanılabilir olacaktır.

Bu şekilde mail geldi şimdi, cüzdan bakiyesinin yanında da (bekleyen: 88,35 TL) yazıyor şimdi. Ayrıca oyun ve tüm eklentileri de kütüphanede hala duruyor. Son anda kaptık sayenizde. Yardımlarınız için sağ olun @G3BEN @terraryzng
Hayırlı olsun güle güle oynayın. Ben de stresten 5 dakikada 3-4 dal sigara içtiğimi biliyorum steam sepeti son dk.'da sıfırlanınca ne vardı ne yoktu diye bakınmaktan gözler gitmişti :D

Ayrıca size sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir tüyo daha vereyim:
Eğer içinde para olmayan (sanal kart mesela -zaten her zaman sanal kart ile alışveriş yapın-) bir kart ile alışveriş yapmayı denediğinizde Steam satın alımı tamamlamayacak ve sepetiniz 72 saatliğine (3 gün) indirim oranları dahil olarak kaydedilecektir. Ancak son sepet mi yoksa satın alım başarısız olan her oyun için mi kaydediyor bilmiyorum. Amacı ise indirim döneminin son gününde eğer bütçeniz yoksa 3 gün daha sepetinizi alma imkanınız oluyor. Bazen Epic ya da Humblebundle gibi yerlerde 3 gün sonra başlayacak indirimler olunca onları da görmek isteyebilirsiniz. Ben bu nedenle bu özelliği kendi lehime olarak kullanıyorum. Sürekli böyle işlem yaptığınızda Steam ne gibi önlem alır ya da alışveriş limiti koyar mı bilmiyorum araştırın derim. Yani almak istediğiniz 10 oyun var diyelim, indirimde. 10'unu da spamlayıp 3 gün uzatırım diye bakiyesiz kart ile denerseniz (ben hiç denemedim) bloke koyar mı bunu bilmiyorum. Çoğu zaman tek bir sepeti bu şekilde tuttuğum oluyor, sorun yaşamadım hiç. Belki her bekletişimden sonra başarılı bir ödeme yaptığım için sistem tarafından dikkat çekmemiş olabilirim.
Aşağıya ilgili görselleri bırakıyorum. Keyifli oyunlar dilerim.
1.png
2.png
3.png

Geri
Yukarı